Zápasy v kolech

Datum Zápas
Pavouk
1. kolo
18.02. 2016 19:00
dead end dead end
[16:2]
Huskies Gaming Team Huskies Gaming Team
18.02. 2016 19:00
ZERIAKS ZERIAKS
[16:7]
PANDAGG PANDAGG
18.02. 2016 19:00
yyyyyyyyyyyyyyyyyyoooooo yyyyyyyyyyyyyyyyyyoooooo
[16:6]
System Gamers System Gamers
18.02. 2016 19:00
Nazov týmu Nazov týmu
[8:16]
PolandPower PolandPower
18.02. 2016 19:00
beefeaterteam beefeaterteam
[9:16]
K-NET K-NET
18.02. 2016 19:00
INC -B- INC -B-
[14:16]
Uzavřené Slepice Uzavřené Slepice
18.02. 2016 19:00
Verya.CSGO Verya.CSGO
[16:10]
Team Zidan Team Zidan
18.02. 2016 19:00
FnaticOfficial FnaticOfficial
[4:16]
Kingsmen Kingsmen
18.02. 2016 19:00
Mantačikovia Mantačikovia
[16:10]
datwar datwar
18.02. 2016 19:00
qwerty qwerty
[16:11]
Fantastic Four A Cheater Fantastic Four A Cheater
18.02. 2016 19:00
RampagE RampagE
[12:16]
pečivo pečivo
18.02. 2016 19:00
White Pigeons White Pigeons
[1:0]
NightGamers NightGamers
18.02. 2016 19:00
riSing eSports riSing eSports
[10:16]
JaponštíKnedlíkáři JaponštíKnedlíkáři
18.02. 2016 19:00
netočíme demo sorry netočíme demo sorry
[16:7]
TauriGaming.cz TauriGaming.cz
18.02. 2016 19:00
Mám v piči hele :D Mám v piči hele :D
[6:16]
RedPiPi RedPiPi
18.02. 2016 19:00
Team GreenieZ Team GreenieZ
[5:16]
uniQue team uniQue team
2. kolo
18.02. 2016 20:00
ZERIAKS ZERIAKS
[16:4]
dead end dead end
18.02. 2016 20:00
PolandPower PolandPower
[9:16]
yyyyyyyyyyyyyyyyyyoooooo yyyyyyyyyyyyyyyyyyoooooo
18.02. 2016 20:00
Uzavřené Slepice Uzavřené Slepice
[8:16]
K-NET K-NET
18.02. 2016 20:00
Kingsmen Kingsmen
[16:13]
Verya.CSGO Verya.CSGO
18.02. 2016 20:00
qwerty qwerty
[1:16]
Mantačikovia Mantačikovia
18.02. 2016 20:00
White Pigeons White Pigeons
[16:10]
pečivo pečivo
18.02. 2016 20:00
netočíme demo sorry netočíme demo sorry
[16:13]
JaponštíKnedlíkáři JaponštíKnedlíkáři
18.02. 2016 20:00
uniQue team uniQue team
[1:0]
RedPiPi RedPiPi
čtvrtfinále
18.02. 2016 21:00
yyyyyyyyyyyyyyyyyyoooooo yyyyyyyyyyyyyyyyyyoooooo
[3:16]
ZERIAKS ZERIAKS
18.02. 2016 21:00
Kingsmen Kingsmen
[6:16]
K-NET K-NET
18.02. 2016 21:00
White Pigeons White Pigeons
[8:16]
Mantačikovia Mantačikovia
18.02. 2016 21:00
uniQue team uniQue team
[20:22]
netočíme demo sorry netočíme demo sorry
semifinále
18.02. 2016 22:00
K-NET K-NET
[3:16]
ZERIAKS ZERIAKS
18.02. 2016 22:00
netočíme demo sorry netočíme demo sorry
[17:19]
Mantačikovia Mantačikovia
finále
18.02. 2016 23:00
Mantačikovia Mantačikovia
[7:16]
ZERIAKS ZERIAKS
Zápas o třetí místo
18.02. 2016 23:00
netočíme demo sorry netočíme demo sorry
[16:7]
K-NET K-NET