Zápasy v kolech

Datum Zápas
Pavouk
1. kolo
23.07. 2016 18:00
Název týmu Název týmu
[3:16]
eXHAUSTED eXHAUSTED
23.07. 2016 18:00
IDS IDS
[0:16]
StarGate StarGate
23.07. 2016 18:00
WeAreGonaWinTHIS WeAreGonaWinTHIS
[7:16]
TVD TVD
23.07. 2016 18:00
pandaSs pandaSs
[6:16]
Team Fortres Team Fortres
23.07. 2016 18:00
prochazíme mě půst prochazíme mě půst
[16:14]
SHOW TIME SHOW TIME
23.07. 2016 18:00
GENA GENA
[7:16]
Zahradníci Zahradníci
23.07. 2016 18:00
ZORN Gaming ZORN Gaming
[9:16]
InsidePower InsidePower
23.07. 2016 18:00
IronBranch IronBranch
[16:1]
Vytahaná Predkožka Vytahaná Predkožka
23.07. 2016 18:00
GUMMIBÄRCHEN © GUMMIBÄRCHEN ©
[8:16]
NineLives NineLives
23.07. 2016 18:00
hmmmm hmmmm
[16:3]
iNGAME A iNGAME A
23.07. 2016 18:00
PIDARAS PIDARAS
[16:5]
VELACE VELACE
23.07. 2016 18:00
Acova Acova
[16:4]
top top
23.07. 2016 18:00
Třeba to i dohrajem Třeba to i dohrajem
[16:5]
Chceme hrat proti sobe A Chceme hrat proti sobe A
23.07. 2016 18:00
REViTAL GAMING REViTAL GAMING
[16:8]
FeelsXDMan FeelsXDMan
23.07. 2016 18:00
ATHEIST.SK ATHEIST.SK
[14:16]
AriZona. AriZona.
23.07. 2016 18:00
Eclot Gaming Eclot Gaming
[16:3]
ClassFive ClassFive
2. kolo
23.07. 2016 19:00
StarGate StarGate
[8:16]
eXHAUSTED eXHAUSTED
23.07. 2016 19:00
Team Fortres Team Fortres
[16:14]
TVD TVD
23.07. 2016 19:00
Zahradníci Zahradníci
[16:7]
prochazíme mě půst prochazíme mě půst
23.07. 2016 19:00
IronBranch IronBranch
[16:5]
InsidePower InsidePower
23.07. 2016 19:00
hmmmm hmmmm
[5:16]
NineLives NineLives
23.07. 2016 19:00
Acova Acova
[16:7]
PIDARAS PIDARAS
23.07. 2016 19:00
REViTAL GAMING REViTAL GAMING
[16:4]
Třeba to i dohrajem Třeba to i dohrajem
23.07. 2016 19:00
Eclot Gaming Eclot Gaming
[16:9]
AriZona. AriZona.
čtvrtfinále
23.07. 2016 20:00
Team Fortres Team Fortres
[4:16]
eXHAUSTED eXHAUSTED
23.07. 2016 20:00
IronBranch IronBranch
[16:6]
Zahradníci Zahradníci
23.07. 2016 20:00
Acova Acova
[16:2]
NineLives NineLives
23.07. 2016 20:00
Eclot Gaming Eclot Gaming
[16:7]
REViTAL GAMING REViTAL GAMING
semifinále
23.07. 2016 21:00
IronBranch IronBranch
[14:16]
eXHAUSTED eXHAUSTED
23.07. 2016 21:00
Eclot Gaming Eclot Gaming
[1:0]
Acova Acova
finále
23.07. 2016 22:00
Eclot Gaming Eclot Gaming
[22:19]
eXHAUSTED eXHAUSTED
Zápas o třetí místo
23.07. 2016 22:00
Acova Acova
[0:1]
IronBranch IronBranch