Zápasy v kolech

Datum Zápas
Pavouk
1. kolo
10.10. 2016 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
qualit.sk qualit.sk
10.10. 2016 19:00
Humennske stoky Humennske stoky
[6:16]
w1zard ukr w1zard ukr
10.10. 2016 19:00
Team Invactus Team Invactus
[16:9]
Armije Krajowa Armije Krajowa
10.10. 2016 19:00
Harcovníci Harcovníci
[14:16]
dust2 only a vyhrame ez dust2 only a vyhrame ez
10.10. 2016 19:00
borci na ósmú borci na ósmú
[13:16]
DART MASTERS DART MASTERS
10.10. 2016 19:00
Invactus ladies Invactus ladies
[0:16]
BoostedUnicorns BoostedUnicorns
10.10. 2016 19:00
Kokoti z Uzhorodu Kokoti z Uzhorodu
[1:0]
PALACE PALACE
10.10. 2016 19:00
Lurkeři Lurkeři
[1:0]
Freewin FreeWin
10.10. 2016 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Pobozkaní bohom Pobozkaní bohom
10.10. 2016 19:00
AUTISM IMI AUTISM IMI
[7:16]
Dream Chasers Dream Chasers
10.10. 2016 19:00
RIHANNAAA RIHANNAAA
[1:0]
botidoroboti botidoroboti
10.10. 2016 19:00
Marmeláda Marmeláda
[14:16]
Patko nema lagy Patko nema lagy
10.10. 2016 19:00
D1V1NE.com D1V1NE.com
[0:1]
BG BG
10.10. 2016 19:00
GODMOD GODMOD
[16:9]
Sillhouettes Sillhouettes
10.10. 2016 19:00
NOOBS WITHOUT BOOBS NOOBS WITHOUT BOOBS
[16:5]
SkillZone SkillZone
10.10. 2016 19:00
Bearson Academy Bearson Academy
[1:0]
Freewin FreeWin
2. kolo
10.10. 2016 20:00
w1zard ukr w1zard ukr
[14:16]
qualit.sk qualit.sk
10.10. 2016 20:00
dust2 only a vyhrame ez dust2 only a vyhrame ez
[7:16]
Team Invactus Team Invactus
10.10. 2016 20:00
BoostedUnicorns BoostedUnicorns
[16:11]
DART MASTERS DART MASTERS
10.10. 2016 20:00
Lurkeři Lurkeři
[14:16]
Kokoti z Uzhorodu Kokoti z Uzhorodu
10.10. 2016 20:00
Dream Chasers Dream Chasers
[16:7]
Pobozkaní bohom Pobozkaní bohom
10.10. 2016 20:00
Patko nema lagy Patko nema lagy
[4:16]
RIHANNAAA RIHANNAAA
10.10. 2016 20:00
GODMOD GODMOD
[16:10]
BG BG
10.10. 2016 20:00
Bearson Academy Bearson Academy
[16:7]
NOOBS WITHOUT BOOBS NOOBS WITHOUT BOOBS
čtvrtfinále
10.10. 2016 21:00
Team Invactus Team Invactus
[16:7]
qualit.sk qualit.sk
10.10. 2016 21:00
Kokoti z Uzhorodu Kokoti z Uzhorodu
[0:1]
BoostedUnicorns BoostedUnicorns
10.10. 2016 21:00
RIHANNAAA RIHANNAAA
[16:11]
Dream Chasers Dream Chasers
10.10. 2016 21:00
Bearson Academy Bearson Academy
[14:16]
GODMOD GODMOD
semifinále
10.10. 2016 22:00
BoostedUnicorns BoostedUnicorns
[0:1]
Team Invactus Team Invactus
10.10. 2016 22:00
GODMOD GODMOD
[16:8]
RIHANNAAA RIHANNAAA
finále
10.10. 2016 23:00
GODMOD GODMOD
[16:15]
Team Invactus Team Invactus
Zápas o třetí místo
10.10. 2016 23:00
RIHANNAAA RIHANNAAA
[0:1]
BoostedUnicorns BoostedUnicorns