Zápasy v kolech

Datum Zápas
Pavouk
1. kolo
25.10. 2016 19:00
van tapers van tapers
[14:16]
Validus and Liberalis Validus and Liberalis
25.10. 2016 19:00
Disaster_G Disaster_G
[16:14]
Harcovníci Harcovníci
25.10. 2016 19:00
Davkas je autik Davkas je autik
[16:11]
hvězdice hvězdice
25.10. 2016 19:00
YoLos Kojotos YoLos Kojotos
[2:16]
ego up! ego up!
25.10. 2016 19:00
lul lul
[8:16]
KUBA MIKULINDA KUBA MIKULINDA
25.10. 2016 19:00
mixxx mixxx
[16:10]
Nevykladaj Nevykladaj
25.10. 2016 19:00
Placka nebo Facka Placka nebo Facka
[16:13]
ONETAP ONETAP
25.10. 2016 19:00
Anticipated Anticipated
[6:16]
Vypi čaj Vypi čaj
25.10. 2016 19:00
BoostedUnicorns BoostedUnicorns
[9:16]
dasdasdasdas dasdasdasdas
25.10. 2016 19:00
fellaz esport fellaz esport
[7:16]
Expulsion Outlaws Expulsion Outlaws
25.10. 2016 19:00
bandurky bandurky
[16:3]
(vo)pičky (vo)pičky
25.10. 2016 19:00
róčovi kulíšci róčovi kulíšci
[0:1]
Drunk Team Drunk Team
25.10. 2016 19:00
Lightning Sharks.eSp Lightning Sharks.eSp
[14:16]
ideme na placku ideme na placku
25.10. 2016 19:00
team_VEKLYPERO team_VEKLYPERO
[2:16]
bazyGOD bazyGOD
25.10. 2016 19:00
švestky švestky
[16:12]
MINUSPLUS MINUSPLUS
25.10. 2016 19:00
DOZADGAMING DOZADGAMING
[6:16]
dsa dsa
2. kolo
25.10. 2016 20:00
Disaster_G Disaster_G
[16:11]
Validus and Liberalis Validus and Liberalis
25.10. 2016 20:00
ego up! ego up!
[3:16]
Davkas je autik Davkas je autik
25.10. 2016 20:00
mixxx mixxx
[11:16]
KUBA MIKULINDA KUBA MIKULINDA
25.10. 2016 20:00
Vypi čaj Vypi čaj
[12:16]
Placka nebo Facka Placka nebo Facka
25.10. 2016 20:00
Expulsion Outlaws Expulsion Outlaws
[16:14]
dasdasdasdas dasdasdasdas
25.10. 2016 20:00
Drunk Team Drunk Team
[11:16]
bandurky bandurky
25.10. 2016 20:00
bazyGOD bazyGOD
[14:16]
ideme na placku ideme na placku
25.10. 2016 20:00
dsa dsa
[16:12]
švestky švestky
čtvrtfinále
25.10. 2016 21:00
Davkas je autik Davkas je autik
[16:11]
Disaster_G Disaster_G
25.10. 2016 21:00
Placka nebo Facka Placka nebo Facka
[2:16]
KUBA MIKULINDA KUBA MIKULINDA
25.10. 2016 21:00
bandurky bandurky
[16:7]
Expulsion Outlaws Expulsion Outlaws
25.10. 2016 21:00
dsa dsa
[16:12]
ideme na placku ideme na placku
semifinále
25.10. 2016 22:00
KUBA MIKULINDA KUBA MIKULINDA
[16:13]
Davkas je autik Davkas je autik
25.10. 2016 22:00
dsa dsa
[16:2]
bandurky bandurky
finále
25.10. 2016 23:00
dsa dsa
[10:16]
KUBA MIKULINDA KUBA MIKULINDA
Zápas o třetí místo
25.10. 2016 23:00
bandurky bandurky
[0:0]
Davkas je autik Davkas je autik