Zápasy v kolech

Datum Zápas
Pavouk
1. kolo
15.04. 2017 17:00
Freewin
[0:1]
EXORS Gaming EXORS Gaming
15.04. 2017 17:00
NeverBackDown NeverBackDown
[1:0]
Méďa Béďa na kopečku Méďa Béďa na kopečku
15.04. 2017 17:00
Inspire Gaming Inspire Gaming
[1:0]
Freewin
15.04. 2017 17:00
Jahoďáci Jahoďáci
[1:0]
Anonymous Anonymous
15.04. 2017 17:00
Interstellars Interstellars
[1:0]
Liehovisti Liehovisti
15.04. 2017 17:00
Team Royal Team Royal
[0:1]
Carried By Support Carried By Support
15.04. 2017 17:00
Haldy eSports Haldy eSports
[1:0]
Marketing pro slepé Marketing pro slepé
15.04. 2017 17:00
EMSI Gaming EMSI Gaming
[1:0]
Freewin
15.04. 2017 17:00
Freewin
[0:1]
Inaequalis Atra Inaequalis Atra
15.04. 2017 17:00
AutismSquad AutismSquad
[0:1]
Invactus Invactus
15.04. 2017 17:00
Shenanigans Shenanigans
[0:1]
Plebíci Plebíci
15.04. 2017 17:00
AlpyArmy AlpyArmy
[1:0]
Freewin
15.04. 2017 17:00
eWaiver eSport eWaiver eSport
[1:0]
Gesundheitserziehung Gesundheitserziehung
15.04. 2017 17:00
HighResonation Gaming HighResonation Gaming
[0:1]
Sons of Faker Sons of Faker
15.04. 2017 17:00
Erzaxemus Erzaxemus
[0:1]
Alfa Panthers Group Alfa Panthers Group
15.04. 2017 17:00
Divine Slayers Divine Slayers
[1:0]
abcdef abcdef
2. kolo
15.04. 2017 18:00
NeverBackDown NeverBackDown
[0:1]
EXORS Gaming EXORS Gaming
15.04. 2017 18:00
Jahoďáci Jahoďáci
[0:1]
Inspire Gaming Inspire Gaming
15.04. 2017 18:00
Carried By Support Carried By Support
[1:0]
Interstellars Interstellars
15.04. 2017 18:00
EMSI Gaming EMSI Gaming
[0:1]
Haldy eSports Haldy eSports
15.04. 2017 18:00
Invactus Invactus
[1:0]
Inaequalis Atra Inaequalis Atra
15.04. 2017 18:00
AlpyArmy AlpyArmy
[0:1]
Plebíci Plebíci
15.04. 2017 18:00
Sons of Faker Sons of Faker
[1:0]
eWaiver eSport eWaiver eSport
15.04. 2017 18:00
Divine Slayers Divine Slayers
[1:0]
Alfa Panthers Group Alfa Panthers Group
čtvrtfinále
15.04. 2017 19:00
Inspire Gaming Inspire Gaming
[1:0]
EXORS Gaming EXORS Gaming
15.04. 2017 19:00
Haldy eSports Haldy eSports
[1:0]
Carried By Support Carried By Support
15.04. 2017 19:00
Plebíci Plebíci
[1:0]
Invactus Invactus
15.04. 2017 19:00
Divine Slayers Divine Slayers
[1:0]
Sons of Faker Sons of Faker
semifinále
15.04. 2017 20:00
Haldy eSports Haldy eSports
[1:0]
Inspire Gaming Inspire Gaming
15.04. 2017 20:00
Divine Slayers Divine Slayers
[0:1]
Plebíci Plebíci
finále
15.04. 2017 21:00
Plebíci Plebíci
[0:1]
Haldy eSports Haldy eSports
Zápas o třetí místo
15.04. 2017 21:00
Divine Slayers Divine Slayers
[0:1]
Inspire Gaming Inspire Gaming