Zápasy v kolech

Datum Zápas
Pavouk
1. kolo
22.04. 2017 17:00
FreeWin Freewin
[0:1]
kapsičky kapsičky
22.04. 2017 17:00
eKopretiny eKopretiny
[0:1]
Controlling The Game Controlling The Game
22.04. 2017 17:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Inaequalis Atra Inaequalis Atra
22.04. 2017 17:00
Plebíci Plebíci
[1:0]
Freewin FreeWin
22.04. 2017 17:00
CMFT CMFT
[0:1]
Team Brute Team Brute
22.04. 2017 17:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Nebaví nás to Nebaví nás to
22.04. 2017 17:00
Soinus Soinus
[1:0]
Freewin FreeWin
22.04. 2017 17:00
Péřa and his bitches Péřa and his bitches
[1:0]
Freewin FreeWin
22.04. 2017 17:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Fiery Guardians Fiery Guardians
22.04. 2017 17:00
AutismSquad AutismSquad
[1:0]
TeamLegacy TeamLegacy
22.04. 2017 17:00
FreeWin Freewin
[0:1]
TBA TBA
22.04. 2017 17:00
Shenanigans Shenanigans
[1:0]
Freewin FreeWin
22.04. 2017 17:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Sachkundig Spielen Sachkundig Spielen
22.04. 2017 17:00
Vánoce v dubnu Vánoce v dubnu
[1:0]
Freewin FreeWin
22.04. 2017 17:00
Divine Slayers Divine Slayers
[1:0]
TGB TGB
22.04. 2017 17:00
DNF King DNF King
[1:0]
Freewin FreeWin
22.04. 2017 17:00
jahudky jahudky
[1:0]
AfterAffect AfterAffect
22.04. 2017 17:00
Haldy eSports Haldy eSports
[1:0]
qtpPLS qtpPLS
22.04. 2017 17:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Synergy Synergy
22.04. 2017 17:00
iNvolute iNvolute
[1:0]
Freewin FreeWin
22.04. 2017 17:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Carried By Support Carried By Support
22.04. 2017 17:00
UnicornsOfPlat UnicornsOfPlat
[1:0]
Freewin FreeWin
22.04. 2017 17:00
VnGo VnGo
[1:0]
1337 1337
22.04. 2017 17:00
PlayForEver PlayForEver
[1:0]
Freewin FreeWin
22.04. 2017 17:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Inaequalis Mitis Inaequalis Mitis
22.04. 2017 17:00
Dominating Bannanas Dominating Bannanas
[1:0]
Freewin FreeWin
22.04. 2017 17:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Hetešovci Hetešovci
22.04. 2017 17:00
Team Royal Team Royal
[1:0]
Freewin FreeWin
22.04. 2017 17:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Team eKoranda Team eKoranda
22.04. 2017 17:00
Koreans From North Koreans From North
[1:0]
Freewin FreeWin
22.04. 2017 17:00
BlueRose BlueRose
[0:1]
EMSI Gaming EMSI Gaming
22.04. 2017 17:00
NaseIkonkaJeKubovaMama NaseIkonkaJeKubovaMama
[1:0]
Freewin FreeWin
2. kolo
22.04. 2017 18:00
Controlling The Game Controlling The Game
[1:0]
kapsičky kapsičky
22.04. 2017 18:00
Plebíci Plebíci
[1:0]
Inaequalis Atra Inaequalis Atra
22.04. 2017 18:00
Nebaví nás to Nebaví nás to
[0:1]
Team Brute Team Brute
22.04. 2017 18:00
Péřa and his bitches Péřa and his bitches
[1:0]
Soinus Soinus
22.04. 2017 18:00
AutismSquad AutismSquad
[1:0]
Fiery Guardians Fiery Guardians
22.04. 2017 18:00
Shenanigans Shenanigans
[0:1]
TBA TBA
22.04. 2017 18:00
Vánoce v dubnu Vánoce v dubnu
[1:0]
Sachkundig Spielen Sachkundig Spielen
22.04. 2017 18:00
DNF King DNF King
[0:1]
Divine Slayers Divine Slayers
22.04. 2017 18:00
Haldy eSports Haldy eSports
[1:0]
jahudky jahudky
22.04. 2017 18:00
iNvolute iNvolute
[1:0]
Synergy Synergy
22.04. 2017 18:00
UnicornsOfPlat UnicornsOfPlat
[0:1]
Carried By Support Carried By Support
22.04. 2017 18:00
PlayForEver PlayForEver
[1:0]
VnGo VnGo
22.04. 2017 18:00
Dominating Bannanas Dominating Bannanas
[1:0]
Inaequalis Mitis Inaequalis Mitis
22.04. 2017 18:00
Team Royal Team Royal
[1:0]
Hetešovci Hetešovci
22.04. 2017 18:00
Koreans From North Koreans From North
[1:0]
Team eKoranda Team eKoranda
22.04. 2017 18:00
NaseIkonkaJeKubovaMama NaseIkonkaJeKubovaMama
[0:1]
EMSI Gaming EMSI Gaming
3. kolo
22.04. 2017 19:00
Plebíci Plebíci
[0:1]
Controlling The Game Controlling The Game
22.04. 2017 19:00
Péřa and his bitches Péřa and his bitches
[0:1]
Team Brute Team Brute
22.04. 2017 19:00
TBA TBA
[1:0]
AutismSquad AutismSquad
22.04. 2017 19:00
Divine Slayers Divine Slayers
[1:0]
Vánoce v dubnu Vánoce v dubnu
22.04. 2017 19:00
iNvolute iNvolute
[0:1]
Haldy eSports Haldy eSports
22.04. 2017 19:00
PlayForEver PlayForEver
[1:0]
Carried By Support Carried By Support
22.04. 2017 19:00
Team Royal Team Royal
[1:0]
Dominating Bannanas Dominating Bannanas
22.04. 2017 19:00
EMSI Gaming EMSI Gaming
[1:0]
Koreans From North Koreans From North
čtvrtfinále
22.04. 2017 20:00
Team Brute Team Brute
[0:1]
Controlling The Game Controlling The Game
22.04. 2017 20:00
Divine Slayers Divine Slayers
[0:1]
TBA TBA
22.04. 2017 20:00
PlayForEver PlayForEver
[0:1]
Haldy eSports Haldy eSports
22.04. 2017 20:00
EMSI Gaming EMSI Gaming
[1:0]
Team Royal Team Royal
semifinále
22.04. 2017 21:00
TBA TBA
[1:0]
Controlling The Game Controlling The Game
22.04. 2017 21:00
EMSI Gaming EMSI Gaming
[0:1]
Haldy eSports Haldy eSports
finále
22.04. 2017 22:00
Haldy eSports Haldy eSports
[1:0]
TBA TBA
Zápas o třetí místo
22.04. 2017 22:00
EMSI Gaming EMSI Gaming
[0:1]
Controlling The Game Controlling The Game