Zápasy v kolech

Datum Zápas
Pavouk
1. kolo
15.07. 2017 17:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Team Flace Team Flace
15.07. 2017 17:00
Diversity Diversity
[1:0]
Potato Company Potato Company
15.07. 2017 17:00
IPbosst IPbosst
[1:0]
ShieldForever ShieldForever
15.07. 2017 17:00
Inting Unit Inting Unit
[1:0]
G2 Power G2 Power
15.07. 2017 17:00
Toxic Unicorns Toxic Unicorns
[1:0]
PlayWithHonor PlayWithHonor
15.07. 2017 17:00
KoKoTaMaRa KoKoTaMaRa
[0:1]
Inaequalis Atra Inaequalis Atra
15.07. 2017 17:00
No Flame No Stress No Flame No Stress
[1:0]
Killer Gods Killer Gods
15.07. 2017 17:00
XSANITY XSANITY
[0:1]
Team eXilius Team eXilius
15.07. 2017 17:00
Divine Slayers Divine Slayers
[1:0]
Team destroyers Team destroyers
15.07. 2017 17:00
Forgotten angels Forgotten angels
[0:1]
Rychlá rota Rychlá rota
15.07. 2017 17:00
Secret Secret
[0:1]
AncestorsOfGaming AncestorsOfGaming
15.07. 2017 17:00
Bobříčci Bobříčci
[0:1]
TryOut TryOut
15.07. 2017 17:00
Character crew Character crew
[1:0]
Team With Lags Team With Lags
15.07. 2017 17:00
iNvolute iNvolute
[1:0]
Team Salty Team Salty
15.07. 2017 17:00
Alza.eXtatus Alza.eXtatus
[1:0]
Koksakrs Koksakrs
15.07. 2017 17:00
Krysáci Krysáci
[1:0]
Freewin FreeWin
15.07. 2017 17:00
Darkness Watchers Darkness Watchers
[0:1]
Royal Party Royal Party
15.07. 2017 17:00
LF Organizace LF Organizace
[1:0]
keeper potaha keeper potaha
15.07. 2017 17:00
Invactus Invactus
[1:0]
Play with Plebz Play with Plebz
15.07. 2017 17:00
FemStjärnor FemStjärnor
[0:1]
Team Brute Team Brute
15.07. 2017 17:00
Monrae Monrae
[0:1]
Hovadi Hovadi
15.07. 2017 17:00
were here for rp were here for rp
[1:0]
Urgot Squad Urgot Squad
15.07. 2017 17:00
MTDVK MTDVK
[0:1]
Denní dávka moštu Denní dávka moštu
15.07. 2017 17:00
69LOL 69LOL
[1:0]
AutismSquad AutismSquad
15.07. 2017 17:00
Elemental Elemental
[0:1]
C O C O B O Y Z C O C O B O Y Z
15.07. 2017 17:00
EndlessEnergy Gaming EndlessEnergy Gaming
[1:0]
Black Knights Black Knights
15.07. 2017 17:00
Winguin Winguin
[0:1]
Double Penetration Double Penetration
15.07. 2017 17:00
DarkTigers DarkTigers
[1:0]
TeamUniverse TeamUniverse
15.07. 2017 17:00
Pancakes of Doom Pancakes of Doom
[0:1]
mtmkz mtmkz
15.07. 2017 17:00
DontCryLittleYasuoMain DontCryLittleYasuoMain
[0:1]
LF ORG LF ORG
15.07. 2017 17:00
Welcome to hell Welcome to hell
[0:1]
YZOMANDIAS YZOMANDIAS
15.07. 2017 17:00
Sector of the Victory Sector of the Victory
[1:0]
Freewin FreeWin
2. kolo
15.07. 2017 18:00
Diversity Diversity
[1:0]
Team Flace Team Flace
15.07. 2017 18:00
Inting Unit Inting Unit
[1:0]
IPbosst IPbosst
15.07. 2017 18:00
Inaequalis Atra Inaequalis Atra
[1:0]
Toxic Unicorns Toxic Unicorns
15.07. 2017 18:00
Team eXilius Team eXilius
[0:1]
No Flame No Stress No Flame No Stress
15.07. 2017 18:00
Rychlá rota Rychlá rota
[0:1]
Divine Slayers Divine Slayers
15.07. 2017 18:00
TryOut TryOut
[1:0]
AncestorsOfGaming AncestorsOfGaming
15.07. 2017 18:00
iNvolute iNvolute
[1:0]
Character crew Character crew
15.07. 2017 18:00
Krysáci Krysáci
[0:1]
Alza.eXtatus Alza.eXtatus
15.07. 2017 18:00
LF Organizace LF Organizace
[0:1]
Royal Party Royal Party
15.07. 2017 18:00
Team Brute Team Brute
[1:0]
Invactus Invactus
15.07. 2017 18:00
were here for rp were here for rp
[0:1]
Hovadi Hovadi
15.07. 2017 18:00
69LOL 69LOL
[0:1]
Denní dávka moštu Denní dávka moštu
15.07. 2017 18:00
EndlessEnergy Gaming EndlessEnergy Gaming
[0:1]
C O C O B O Y Z C O C O B O Y Z
15.07. 2017 18:00
DarkTigers DarkTigers
[1:0]
Double Penetration Double Penetration
15.07. 2017 18:00
LF ORG LF ORG
[0:1]
mtmkz mtmkz
15.07. 2017 18:00
Sector of the Victory Sector of the Victory
[0:1]
YZOMANDIAS YZOMANDIAS
3. kolo
15.07. 2017 19:00
Inting Unit Inting Unit
[0:1]
Diversity Diversity
15.07. 2017 19:00
No Flame No Stress No Flame No Stress
[0:1]
Inaequalis Atra Inaequalis Atra
15.07. 2017 19:00
TryOut TryOut
[0:1]
Divine Slayers Divine Slayers
15.07. 2017 19:00
Alza.eXtatus Alza.eXtatus
[1:0]
iNvolute iNvolute
15.07. 2017 19:00
Team Brute Team Brute
[1:0]
Royal Party Royal Party
15.07. 2017 19:00
Denní dávka moštu Denní dávka moštu
[1:0]
Hovadi Hovadi
15.07. 2017 19:00
DarkTigers DarkTigers
[1:0]
C O C O B O Y Z C O C O B O Y Z
15.07. 2017 19:00
YZOMANDIAS YZOMANDIAS
[0:1]
mtmkz mtmkz
čtvrtfinále
15.07. 2017 20:00
Inaequalis Atra Inaequalis Atra
[0:1]
Diversity Diversity
15.07. 2017 20:00
Alza.eXtatus Alza.eXtatus
[1:0]
Divine Slayers Divine Slayers
15.07. 2017 20:00
Denní dávka moštu Denní dávka moštu
[1:0]
Team Brute Team Brute
15.07. 2017 20:00
mtmkz mtmkz
[0:1]
DarkTigers DarkTigers
semifinále
15.07. 2017 21:00
Alza.eXtatus Alza.eXtatus
[1:0]
Diversity Diversity
15.07. 2017 21:00
DarkTigers DarkTigers
[0:1]
Denní dávka moštu Denní dávka moštu
finále
15.07. 2017 22:00
Denní dávka moštu Denní dávka moštu
[0:1]
Alza.eXtatus Alza.eXtatus
Zápas o třetí místo
15.07. 2017 22:00
DarkTigers DarkTigers
[1:0]
Diversity Diversity