Zápasy v kolech

Datum Zápas
Pavouk
1. kolo
04.07. 2017 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Team Crowns Team Crowns
04.07. 2017 19:00
neviem neviem
[16:9]
Zlín Gamers a tak Zlín Gamers a tak
04.07. 2017 19:00
versusX versusX
[16:2]
Miss_Hits Miss_Hits
04.07. 2017 19:00
iNFANTRY.FU iNFANTRY.FU
[5:16]
čusky fusky čusky fusky
04.07. 2017 19:00
Hviezdny Výber Hviezdny Výber
[1:0]
Theory OF Darkness Theory OF Darkness
04.07. 2017 19:00
Terminal Wolf Terminal Wolf
[3:16]
GODMODI GODMODI
04.07. 2017 19:00
slony v porceláne slony v porceláne
[16:8]
aimPARTY.org aimPARTY.org
04.07. 2017 19:00
SkrticiHadov SkrticiHadov
[16:1]
N2Gaming.eu N2Gaming.eu
04.07. 2017 19:00
Třiďte_odpad Třiďte_odpad
[16:2]
Knights Knights
04.07. 2017 19:00
Vypnutí Vypnutí
[16:13]
WonderBoyzzz WonderBoyzzz
04.07. 2017 19:00
BEASTS BEASTS
[16:4]
Cant touch this Cant touch this
04.07. 2017 19:00
Rumcajz Rumcajz
[4:16]
HrameVsetkoOkremNukeLOWFPS HrameVsetkoOkremNukeLOWFPS
04.07. 2017 19:00
m0nsterove detičky m0nsterove detičky
[7:16]
Mixaci Mixaci
04.07. 2017 19:00
NIWEERF NIWEERF
[16:4]
21TapS 21TapS
04.07. 2017 19:00
BOTI BOTI
[16:11]
Vínečko a Páreček Vínečko a Páreček
04.07. 2017 19:00
BotGromkovsky BotGromkovsky
[1:0]
Freewin FreeWin
2. kolo
04.07. 2017 20:00
neviem neviem
[16:0]
Team Crowns Team Crowns
04.07. 2017 20:00
čusky fusky čusky fusky
[16:2]
versusX versusX
04.07. 2017 20:00
GODMODI GODMODI
[16:14]
Hviezdny Výber Hviezdny Výber
04.07. 2017 20:00
SkrticiHadov SkrticiHadov
[6:16]
slony v porceláne slony v porceláne
04.07. 2017 20:00
Vypnutí Vypnutí
[5:16]
Třiďte_odpad Třiďte_odpad
04.07. 2017 20:00
HrameVsetkoOkremNukeLOWFPS HrameVsetkoOkremNukeLOWFPS
[16:10]
BEASTS BEASTS
04.07. 2017 20:00
NIWEERF NIWEERF
[16:13]
Mixaci Mixaci
04.07. 2017 20:00
BotGromkovsky BotGromkovsky
[6:16]
BOTI BOTI
čtvrtfinále
04.07. 2017 21:00
čusky fusky čusky fusky
[1:0]
neviem neviem
04.07. 2017 21:00
slony v porceláne slony v porceláne
[8:16]
GODMODI GODMODI
04.07. 2017 21:00
HrameVsetkoOkremNukeLOWFPS HrameVsetkoOkremNukeLOWFPS
[9:16]
Třiďte_odpad Třiďte_odpad
04.07. 2017 21:00
BOTI BOTI
[4:16]
NIWEERF NIWEERF
semifinále
04.07. 2017 22:00
GODMODI GODMODI
[16:5]
čusky fusky čusky fusky
04.07. 2017 22:00
NIWEERF NIWEERF
[16:13]
Třiďte_odpad Třiďte_odpad
finále
04.07. 2017 23:00
NIWEERF NIWEERF
[8:16]
GODMODI GODMODI
Zápas o třetí místo
04.07. 2017 23:00
Třiďte_odpad Třiďte_odpad
[16:10]
čusky fusky čusky fusky