Zápasy v kolech

Datum Zápas
Pavouk
1. kolo
18.11. 2017 19:00
Mixik Mixik
[16:9]
HR HR
18.11. 2017 19:00
ElemenTeSp. ElemenTeSp.
[1:0]
StokaELTuY StokaELTuY
18.11. 2017 19:00
sprayers sprayers
[16:4]
Cant touch this Cant touch this
18.11. 2017 19:00
Dynamite.e Dynamite.e
[16:4]
Omega eSports Omega eSports
18.11. 2017 19:00
A fickó fia A fickó fia
[2:16]
Team Gardeners Team Gardeners
18.11. 2017 19:00
Zajímavá Omáčka Zajímavá Omáčka
[8:16]
mlátičky mlátičky
18.11. 2017 19:00
boys boys
[16:4]
KDH GAMING KDH GAMING
18.11. 2017 19:00
Rehaci Rehaci
[2:16]
coders coders
18.11. 2017 19:00
Plackajenase Plackajenase
[8:16]
Slowdec mačkáš mi hada Slowdec mačkáš mi hada
18.11. 2017 19:00
HecTa Gaming HecTa Gaming
[19:15]
OMG OMG
18.11. 2017 19:00
Mame v piči Mame v piči
[1:16]
Klobaska a borovička Klobaska a borovička
18.11. 2017 19:00
MyFive MyFive
[19:17]
gothboiclique gothboiclique
18.11. 2017 19:00
Cyber Gaming Cyber Gaming
[16:1]
WhiplashON WhiplashON
18.11. 2017 19:00
Pegarova armáda Pegarova armáda
[16:10]
masinky masinky
18.11. 2017 19:00
HU HU
[16:13]
eskere eskere
18.11. 2017 19:00
Vajzgrub Gaming Vajzgrub Gaming
[7:16]
Uhni Ideme Si Pre Placku Uhni Ideme Si Pre Placku
2. kolo
18.11. 2017 20:00
ElemenTeSp. ElemenTeSp.
[16:7]
Mixik Mixik
18.11. 2017 20:00
Dynamite.e Dynamite.e
[8:16]
sprayers sprayers
18.11. 2017 20:00
mlátičky mlátičky
[8:16]
Team Gardeners Team Gardeners
18.11. 2017 20:00
coders coders
[16:5]
boys boys
18.11. 2017 20:00
HecTa Gaming HecTa Gaming
[3:16]
Slowdec mačkáš mi hada Slowdec mačkáš mi hada
18.11. 2017 20:00
MyFive MyFive
[14:16]
Klobaska a borovička Klobaska a borovička
18.11. 2017 20:00
Pegarova armáda Pegarova armáda
[2:16]
Cyber Gaming Cyber Gaming
18.11. 2017 20:00
Uhni Ideme Si Pre Placku Uhni Ideme Si Pre Placku
[16:10]
HU HU
čtvrtfinále
18.11. 2017 21:00
sprayers sprayers
[19:15]
ElemenTeSp. ElemenTeSp.
18.11. 2017 21:00
coders coders
[2:16]
Team Gardeners Team Gardeners
18.11. 2017 21:00
Klobaska a borovička Klobaska a borovička
[16:12]
Slowdec mačkáš mi hada Slowdec mačkáš mi hada
18.11. 2017 21:00
Uhni Ideme Si Pre Placku Uhni Ideme Si Pre Placku
[16:13]
Cyber Gaming Cyber Gaming
semifinále
18.11. 2017 22:00
Team Gardeners Team Gardeners
[16:13]
sprayers sprayers
18.11. 2017 22:00
Uhni Ideme Si Pre Placku Uhni Ideme Si Pre Placku
[16:14]
Klobaska a borovička Klobaska a borovička
finále
18.11. 2017 23:00
Uhni Ideme Si Pre Placku Uhni Ideme Si Pre Placku
[16:10]
Team Gardeners Team Gardeners
Zápas o třetí místo
18.11. 2017 23:00
Klobaska a borovička Klobaska a borovička
[1:0]
sprayers sprayers