Zápasy v kolech

Datum Zápas
Pavouk
1. kolo
17.03. 2018 19:00
Freewin
[0:1]
První místo nahned První místo nahned
17.03. 2018 19:00
AcRoZ Gaming AcRoZ Gaming
[1:0]
Wolves Squad Wolves Squad
17.03. 2018 19:00
Freewin
[0:1]
Gopnici Gopnici
17.03. 2018 19:00
MARVO Esports MARVO Esports
[1:0]
Freewin
17.03. 2018 19:00
Freewin
[0:1]
Smbg Smbg
17.03. 2018 19:00
něco dobrýho něco dobrýho
[0:1]
Country Boyz Country Boyz
17.03. 2018 19:00
Whatever Whatever
[1:0]
Eclot Gaming Eclot Gaming
17.03. 2018 19:00
ESP ESP
[1:0]
Freewin
17.03. 2018 19:00
Freewin
[0:1]
Revital Gaming Revital Gaming
17.03. 2018 19:00
Trolls in Pyjamas Trolls in Pyjamas
[0:1]
Guys from Sobotka Guys from Sobotka
17.03. 2018 19:00
TheBloodBrothers TheBloodBrothers
[1:0]
Frajeris Frajeris
17.03. 2018 19:00
Růžový Pežoti Růžový Pežoti
[1:0]
Freewin
17.03. 2018 19:00
Freewin
[0:1]
Famfung Galaxy Famfung Galaxy
17.03. 2018 19:00
ULT1-M4T3S ULT1-M4T3S
[1:0]
Freewin
17.03. 2018 19:00
The New Age The New Age
[1:0]
Beginners Beginners
17.03. 2018 19:00
ToiletPrank ToiletPrank
[1:0]
Freewin
17.03. 2018 19:00
Freewin
[0:1]
Inaequalis Favor Inaequalis Favor
17.03. 2018 19:00
iQest iQest
[1:0]
CWO CWO
17.03. 2018 19:00
Freewin
[0:1]
Zero Pain Gaming Zero Pain Gaming
17.03. 2018 19:00
Plebz Plebz
[1:0]
Freewin
17.03. 2018 19:00
Freewin
[0:1]
Blbečci u počítače Blbečci u počítače
17.03. 2018 19:00
Dark Tigers Dark Tigers
[1:0]
RandomNameGenerator RandomNameGenerator
17.03. 2018 19:00
Dunno Boys Dunno Boys
[1:0]
HKAS HKAS
17.03. 2018 19:00
The Mighty Squad The Mighty Squad
[1:0]
Freewin
17.03. 2018 19:00
Freewin
[0:1]
HexCom eSports HexCom eSports
17.03. 2018 19:00
MFL MFL
[0:1]
FemStjärnor FemStjärnor
17.03. 2018 19:00
Tvůj Táta Tvůj Táta
[1:0]
Inaequalis Atra Inaequalis Atra
17.03. 2018 19:00
Greedy Hunters Greedy Hunters
[1:0]
Freewin
17.03. 2018 19:00
Freewin
[0:1]
když seru tak to bolí když seru tak to bolí
17.03. 2018 19:00
NeverHunt NeverHunt
[1:0]
Freewin
17.03. 2018 19:00
Play For Fun Play For Fun
[1:0]
Gym Gym
17.03. 2018 19:00
OnlineVision OnlineVision
[1:0]
Freewin
2. kolo
17.03. 2018 20:00
AcRoZ Gaming AcRoZ Gaming
[0:1]
První místo nahned První místo nahned
17.03. 2018 20:00
MARVO Esports MARVO Esports
[1:0]
Gopnici Gopnici
17.03. 2018 20:00
Country Boyz Country Boyz
[1:0]
Smbg Smbg
17.03. 2018 20:00
ESP ESP
[0:1]
Whatever Whatever
17.03. 2018 20:00
Guys from Sobotka Guys from Sobotka
[0:1]
Revital Gaming Revital Gaming
17.03. 2018 20:00
Růžový Pežoti Růžový Pežoti
[0:1]
TheBloodBrothers TheBloodBrothers
17.03. 2018 20:00
ULT1-M4T3S ULT1-M4T3S
[0:1]
Famfung Galaxy Famfung Galaxy
17.03. 2018 20:00
ToiletPrank ToiletPrank
[0:1]
The New Age The New Age
17.03. 2018 20:00
iQest iQest
[1:0]
Inaequalis Favor Inaequalis Favor
17.03. 2018 20:00
Plebz Plebz
[0:1]
Zero Pain Gaming Zero Pain Gaming
17.03. 2018 20:00
Dark Tigers Dark Tigers
[1:0]
Blbečci u počítače Blbečci u počítače
17.03. 2018 20:00
The Mighty Squad The Mighty Squad
[0:1]
Dunno Boys Dunno Boys
17.03. 2018 20:00
FemStjärnor FemStjärnor
[0:1]
HexCom eSports HexCom eSports
17.03. 2018 20:00
Greedy Hunters Greedy Hunters
[0:1]
Tvůj Táta Tvůj Táta
17.03. 2018 20:00
NeverHunt NeverHunt
[1:0]
když seru tak to bolí když seru tak to bolí
17.03. 2018 20:00
OnlineVision OnlineVision
[1:0]
Play For Fun Play For Fun
3. kolo
17.03. 2018 21:00
MARVO Esports MARVO Esports
[0:1]
První místo nahned První místo nahned
17.03. 2018 21:00
Whatever Whatever
[1:0]
Country Boyz Country Boyz
17.03. 2018 21:00
TheBloodBrothers TheBloodBrothers
[0:1]
Revital Gaming Revital Gaming
17.03. 2018 21:00
The New Age The New Age
[1:0]
Famfung Galaxy Famfung Galaxy
17.03. 2018 21:00
Zero Pain Gaming Zero Pain Gaming
[0:1]
iQest iQest
17.03. 2018 21:00
Dunno Boys Dunno Boys
[0:1]
Dark Tigers Dark Tigers
17.03. 2018 21:00
Tvůj Táta Tvůj Táta
[1:0]
HexCom eSports HexCom eSports
17.03. 2018 21:00
OnlineVision OnlineVision
[0:1]
NeverHunt NeverHunt
čtvrtfinále
17.03. 2018 22:00
Whatever Whatever
[0:1]
První místo nahned První místo nahned
17.03. 2018 22:00
The New Age The New Age
[0:1]
Revital Gaming Revital Gaming
17.03. 2018 22:00
Dark Tigers Dark Tigers
[1:0]
iQest iQest
17.03. 2018 22:00
NeverHunt NeverHunt
[0:1]
Tvůj Táta Tvůj Táta
semifinále
17.03. 2018 23:00
Revital Gaming Revital Gaming
[0:1]
První místo nahned První místo nahned
17.03. 2018 23:00
Tvůj Táta Tvůj Táta
[0:1]
Dark Tigers Dark Tigers
finále
18.03. 2018 00:00
Dark Tigers Dark Tigers
[1:0]
První místo nahned První místo nahned
Zápas o třetí místo
18.03. 2018 00:00
Tvůj Táta Tvůj Táta
[1:0]
Revital Gaming Revital Gaming