Skupiny

Skupina A
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 HexCom eSports 9 3 / 0 / 0 6 : 0
#2 Ironfoot 6 2 / 1 / 0 4 : 2
#4 Orgless 3 1 / 2 / 0 2 : 4
#3 No Name Noobs 0 0 / 3 / 0 0 : 6
Skupina B
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 Bez Organizace 9 3 / 0 / 0 6 : 0
#4 Crouch Division 6 2 / 1 / 0 4 : 2
#2 OP Senators 3 1 / 2 / 0 2 : 4
#3 Eagles Renegades 0 0 / 3 / 0 0 : 6
Skupina C
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 ECLOT.LYNX 7 2 / 0 / 1 5 : 1
#2 FoX Clan 7 2 / 0 / 1 5 : 1
#4 FragOut 3 1 / 2 / 0 2 : 4
#3 Beg1nners 0 0 / 3 / 0 0 : 6
Skupina D
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 Majestic Lions 9 3 / 0 / 0 6 : 0
#1 Trash of R6 players 6 2 / 1 / 0 4 : 2
#3 Fussy_Puckers 3 1 / 2 / 0 2 : 4
#4 KoralkyANahrdelniky 0 0 / 3 / 0 0 : 6
Skupina E
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 Not Like This 9 3 / 0 / 0 6 : 0
#2 E-Rivals 4 1 / 1 / 1 3 : 3
#4 Nemamenazev 3 1 / 2 / 0 2 : 4
#3 eFFective 1 0 / 2 / 1 1 : 5
Skupina F
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 Tuláci e-sports 9 3 / 0 / 0 6 : 0
#1 Veni Vidi Vici 4 1 / 1 / 1 3 : 3
#3 R3P0RT_ 4 1 / 1 / 1 3 : 3
#4 KLADIVO 0 0 / 3 / 0 0 : 6
Zápasy - Skupina A
Kolo 1
11.08. 2018 19:00
Ironfoot Ironfoot
[2:0]
No Name Noobs No Name Noobs
15.08. 2018 18:00
HexCom eSports HexCom eSports
[2:0]
Orgless Orgless
Kolo 2
14.08. 2018 22:30
HexCom eSports HexCom eSports
[2:0]
Ironfoot Ironfoot
18.08. 2018 19:00
Orgless Orgless
[2:0]
No Name Noobs No Name Noobs
Kolo 3
14.08. 2018 20:40
No Name Noobs No Name Noobs
[0:2]
HexCom eSports HexCom eSports
11.08. 2018 20:40
Ironfoot Ironfoot
[2:0]
Orgless Orgless
Zápasy - Skupina B
Kolo 1
18.08. 2018 17:30
OP Senators OP Senators
[2:0]
Eagles Renegades Eagles Renegades
18.08. 2018 19:00
Bez Organizace Bez Organizace
[2:0]
Crouch Division Crouch Division
Kolo 2
18.08. 2018 19:50
Bez Organizace Bez Organizace
[2:0]
OP Senators OP Senators
18.08. 2018 19:50
Crouch Division Crouch Division
[2:0]
Eagles Renegades Eagles Renegades
Kolo 3
18.08. 2018 20:40
Eagles Renegades Eagles Renegades
[0:2]
Bez Organizace Bez Organizace
18.08. 2018 20:40
OP Senators OP Senators
[0:2]
Crouch Division Crouch Division
Zápasy - Skupina C
Kolo 1
25.08. 2018 19:00
FoX Clan FoX Clan
[2:0]
Beg1nners Beg1nners
25.08. 2018 19:00
ECLOT.LYNX ECLOT.LYNX
[2:0]
FragOut FragOut
Kolo 2
25.08. 2018 19:50
ECLOT.LYNX ECLOT.LYNX
[1:1]
FoX Clan FoX Clan
25.08. 2018 19:50
FragOut FragOut
[2:0]
Beg1nners Beg1nners
Kolo 3
25.08. 2018 20:40
Beg1nners Beg1nners
[0:2]
ECLOT.LYNX ECLOT.LYNX
25.08. 2018 20:40
FoX Clan FoX Clan
[2:0]
FragOut FragOut
Zápasy - Skupina D
Kolo 1
17.08. 2018 23:00
Majestic Lions Majestic Lions
[2:0]
Fussy_Puckers Fussy_Puckers
12.08. 2018 18:00
Trash of R6 players Trash of R6 players
[2:0]
KoralkyANahrdelniky KoralkyANahrdelniky
Kolo 2
01.09. 2018 19:50
Trash of R6 players Trash of R6 players
[0:2]
Majestic Lions Majestic Lions
01.09. 2018 19:50
KoralkyANahrdelniky KoralkyANahrdelniky
[0:2]
Fussy_Puckers Fussy_Puckers
Kolo 3
01.09. 2018 20:40
Fussy_Puckers Fussy_Puckers
[0:2]
Trash of R6 players Trash of R6 players
01.09. 2018 20:40
Majestic Lions Majestic Lions
[2:0]
KoralkyANahrdelniky KoralkyANahrdelniky
Zápasy - Skupina E
Kolo 1
08.09. 2018 19:00
E-Rivals E-Rivals
[1:1]
eFFective eFFective
08.09. 2018 19:00
Not Like This Not Like This
[2:0]
Nemamenazev Nemamenazev
Kolo 2
08.09. 2018 19:50
Not Like This Not Like This
[2:0]
E-Rivals E-Rivals
08.09. 2018 19:50
Nemamenazev Nemamenazev
[2:0]
eFFective eFFective
Kolo 3
08.09. 2018 20:40
eFFective eFFective
[0:2]
Not Like This Not Like This
08.09. 2018 20:40
E-Rivals E-Rivals
[2:0]
Nemamenazev Nemamenazev
Zápasy - Skupina F
Kolo 1
11.08. 2018 22:00
Tuláci e-sports Tuláci e-sports
[2:0]
R3P0RT_ R3P0RT_
15.09. 2018 19:00
Veni Vidi Vici Veni Vidi Vici
[2:0]
KLADIVO KLADIVO
Kolo 2
15.09. 2018 19:50
Veni Vidi Vici Veni Vidi Vici
[0:2]
Tuláci e-sports Tuláci e-sports
27.08. 2018 19:50
KLADIVO KLADIVO
[0:2]
R3P0RT_ R3P0RT_
Kolo 3
28.08. 2018 20:40
R3P0RT_ R3P0RT_
[1:1]
Veni Vidi Vici Veni Vidi Vici
09.09. 2018 20:40
Tuláci e-sports Tuláci e-sports
[2:0]
KLADIVO KLADIVO