Skupiny

Skupina A
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#4 Inside Games Black 0 2 / 1 / 0 59 : 27
#2 AwesomeGucci 0 3 / 0 / 0 62 : 36
#3 Foison Fire 0 1 / 2 / 0 42 : 68
#1 Parťáci 0 0 / 3 / 0 19 : 51
Skupina B
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 TI NAJETÍ 0 2 / 0 / 1 47 : 30
#3 Foison Ice 0 1 / 1 / 1 48 : 40
#1 Team eScape 0 1 / 2 / 0 46 : 56
#4 ezz 0 1 / 2 / 0 26 : 41
Skupina C
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#4 peknikluci 0 3 / 0 / 0 60 : 29
#2 Impulse 0 2 / 1 / 0 36 : 27
#3 STFU 0 1 / 2 / 0 25 : 35
#1 Mrožové 0 0 / 3 / 0 0 : 30
Skupina D
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 Coercion eSports 0 2 / 1 / 0 60 : 45
#2 Top1ČR 0 3 / 0 / 0 61 : 50
#4 F1 0 1 / 2 / 0 56 : 49
#1 NoSkill 0 0 / 3 / 0 39 : 72
Skupina E
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 eSuba White 0 3 / 0 / 0 61 : 34
#2 NotToday 0 2 / 1 / 0 53 : 52
#1 fM 0 1 / 2 / 0 34 : 46
#4 Random Number Generator - RNG 0 0 / 3 / 0 34 : 50
Skupina F
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 halienpower fans 0 3 / 0 / 0 68 : 18
#1 BOBER 0 2 / 1 / 0 34 : 34
#2 R0yalty 0 1 / 2 / 0 30 : 40
#4 Pro no skins 0 0 / 3 / 0 9 : 49
Skupina G
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 SPADOL_SOM 0 3 / 0 / 0 65 : 14
#4 iN. 0 1 / 2 / 0 23 : 27
#1 MindFinder 0 1 / 2 / 0 28 : 49
#2 Team XG 0 1 / 2 / 0 20 : 46
Skupina H
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 The Venomous Cobras 0 2 / 1 / 0 57 : 37
#4 LayLay 0 3 / 0 / 0 57 : 37
#1 BEGINNERS 0 1 / 2 / 0 24 : 33
#3 Neskutečný brambory 0 0 / 3 / 0 10 : 41
Skupina I
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 BravEclot 0 2 / 0 / 1 77 : 37
#2 99cm :-)))) 0 2 / 0 / 1 70 : 30
#4 Ňůbáčci 0 1 / 2 / 0 29 : 61
#3 Tilted Raiders 0 0 / 3 / 0 18 : 66
Skupina J
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 MinekreftPlejrsCZ156 0 2 / 1 / 0 70 : 31
#1 nahatý kluci 0 2 / 1 / 0 27 : 23
#4 TrapMasters 0 1 / 2 / 0 27 : 45
#2 Los Paštikos 0 1 / 2 / 0 25 : 50
Skupina K
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#4 Postúpi každý pleb zulul 0 3 / 0 / 0 80 : 48
#2 uzenyuzeniny 0 1 / 1 / 1 60 : 48
#1 Keřík gank 0 1 / 1 / 1 22 : 30
#3 Šmatláci 0 0 / 3 / 0 27 : 63
Skupina L
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 Necroraisers (ti nejlepší) 0 3 / 0 / 0 75 : 30
#4 xd 0 2 / 1 / 0 44 : 47
#3 FFL 0 1 / 2 / 0 21 : 31
#2 OnlyForFun 0 0 / 3 / 0 7 : 39
Skupina M
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#4 RoyalClub 0 2 / 1 / 0 25 : 21
#3 Traktoristi 0 1 / 1 / 1 30 : 29
#1 RKE 0 1 / 1 / 1 28 : 30
#2 WhyNOT 0 1 / 2 / 0 25 : 28
Skupina N
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#4 QsLz 0 3 / 0 / 0 33 : 14
#1 Teamstatus (B) 0 1 / 1 / 1 18 : 17
#2 WEWILLWIN 0 0 / 2 / 1 16 : 24
#3 DevWH 0 1 / 2 / 0 11 : 23
Skupina O
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 LetsDominate 0 3 / 0 / 0 27 : 12
#4 soundcloudrappers 0 2 / 1 / 0 42 : 29
#1 Shadow Council 0 1 / 2 / 0 15 : 26
#2 SakMajPínDák 0 0 / 3 / 0 23 : 40
Skupina P
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 Bl00dZ 0 2 / 1 / 0 31 : 25
#3 Tlustoši 0 2 / 1 / 0 24 : 24
#1 SnT_Borci 0 1 / 2 / 0 20 : 22
#4 SecondChance 0 1 / 2 / 0 18 : 22
Skupina Q
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 3ruce 0 3 / 0 / 0 67 : 23
#1 eYanzee 0 2 / 1 / 0 35 : 26
#3 Prettix 0 1 / 2 / 0 30 : 53
#4 low skill 0 0 / 3 / 0 0 : 30
Skupina R
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 PSkáři 0 3 / 0 / 0 59 : 23
#2 Victor solus 0 1 / 1 / 1 29 : 32
#4 Bambaci 0 1 / 1 / 1 34 : 37
#3 Rest in Peace 0 0 / 3 / 0 0 : 30
Skupina S
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#4 PROMIŇ 0 2 / 1 / 0 51 : 32
#2 Srny 0 2 / 1 / 0 44 : 26
#1 DARK Team 0 2 / 1 / 0 16 : 13
#3 Lůzr_Gang 0 0 / 3 / 0 5 : 45
Skupina T
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 NejvícNejmíň:) 0 3 / 0 / 0 43 : 14
#4 Alfas_clan 0 2 / 1 / 0 30 : 26
#2 DRESING JE HALUZ 0 1 / 2 / 0 24 : 27
#1 BMS 0 0 / 3 / 0 0 : 30
Skupina U
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 ECLOT 0 2 / 1 / 0 38 : 24
#2 Tesco - Oh dear 0 2 / 1 / 0 41 : 30
#4 bumbác 0 1 / 2 / 0 13 : 24
#3 Loupaci123 0 1 / 2 / 0 11 : 25
Skupina V
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 TiG 0 2 / 0 / 1 24 : 4
#2 Skinheadi 0 1 / 1 / 1 24 : 16
#1 TMK 0 2 / 1 / 0 22 : 20
#4 ALL STARS 0 0 / 3 / 0 0 : 30
Skupina W
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 FANCY 0 2 / 1 / 0 48 : 11
#2 Paštikári 0 3 / 0 / 0 35 : 14
#3 AlphA 0 1 / 2 / 0 16 : 44
#4 Debílci 0 0 / 3 / 0 0 : 30
Skupina X
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#4 Top kek 0 3 / 0 / 0 62 : 23
#1 7even a Kuchta 0 2 / 1 / 0 75 : 41
#2 mythic 0 0 / 2 / 1 35 : 67
#3 Vulcanic 0 0 / 2 / 1 30 : 71
Skupina Y
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 NecroRaisers (ti lepší) 0 3 / 0 / 0 84 : 22
#3 Ogaři z vesnice 0 2 / 1 / 0 40 : 33
#1 FORTNITECholtice 0 0 / 3 / 0 13 : 47
#4 Kedlubny 0 1 / 2 / 0 12 : 47
Skupina Z
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 MonkaEZ 0 3 / 0 / 0 29 : 1
#1 KarMa 0 2 / 1 / 0 35 : 33
#4 RIP Crew 0 1 / 2 / 0 31 : 31
#3 HAVRTEAM 0 0 / 3 / 0 0 : 30
Skupina A0
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#4 TeamStatus 0 3 / 0 / 0 29 : 2
#2 Sme proste zlý :D 0 2 / 1 / 0 22 : 9
#1 Lynchers 0 0 / 2 / 1 0 : 20
#3 Fernik 0 0 / 2 / 1 0 : 20
Skupina A1
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 hasumala esports 0 2 / 1 / 0 54 : 34
#2 Dance moves 0 2 / 1 / 0 24 : 16
#3 HoM 0 1 / 2 / 0 24 : 29
#4 Plebovia 0 1 / 2 / 0 8 : 31
Skupina A2
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 eSuba 0 2 / 1 / 0 53 : 30
#1 VKJ - Vesnická Kalící Jednotka 0 3 / 0 / 0 58 : 50
#3 hypex a boh 0 1 / 2 / 0 68 : 67
#4 WLF 0 0 / 3 / 0 36 : 68
Skupina A3
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 FlayMerz 0 3 / 0 / 0 29 : 4
#1 PsProK&T 0 2 / 1 / 0 15 : 8
#3 TTD 0 1 / 2 / 0 16 : 18
#4 Asponjsmetozkusili 0 0 / 3 / 0 0 : 30
Skupina A4
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 Toxicnoobs 0 3 / 0 / 0 52 : 0
#2 CHÁNOVÁCI 0 2 / 1 / 0 20 : 23
#1 Pump s.r.o 0 0 / 2 / 1 0 : 20
#4 Čert a Myšák 0 0 / 2 / 1 0 : 29
Skupina A5
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#4 FANCY.CZCINC 0 3 / 0 / 0 59 : 22
#1 INAE Animus 0 1 / 2 / 0 43 : 41
#2 Inaequalis Lutea 0 2 / 1 / 0 30 : 29
#3 Guardian of Pony 0 0 / 3 / 0 23 : 63
Skupina A6
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina A7
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina A8
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina A9
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina B0
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina B1
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina B2
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina B3
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina B4
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina B5
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina B6
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina B7
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina B8
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina B9
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina C0
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina C1
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina C2
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina C3
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina C4
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina C5
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina C6
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina C7
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina C8
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina C9
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina D0
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina D1
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina D2
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina D3
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina D4
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina D5
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina D6
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Skupina D7
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
Zápasy - Skupina A
Kolo 1
AwesomeGucci AwesomeGucci
[25:20]
Foison Fire Foison Fire
Parťáci Parťáci
[5:14]
Inside Games Black Inside Games Black
Kolo 2
AwesomeGucci AwesomeGucci
[13:11]
Inside Games Black Inside Games Black
Foison Fire Foison Fire
[13:9]
Parťáci Parťáci
Kolo 3
AwesomeGucci AwesomeGucci
[24:5]
Parťáci Parťáci
Inside Games Black Inside Games Black
[34:9]
Foison Fire Foison Fire
Zápasy - Skupina B
Kolo 1
ezz ezz
[8:18]
Team eScape Team eScape
TI NAJETÍ TI NAJETÍ
[12:12]
Foison Ice Foison Ice
Kolo 2
ezz ezz
[16:11]
Foison Ice Foison Ice
Team eScape Team eScape
[16:23]
TI NAJETÍ TI NAJETÍ
Kolo 3
ezz ezz
[2:12]
TI NAJETÍ TI NAJETÍ
Foison Ice Foison Ice
[25:12]
Team eScape Team eScape
Zápasy - Skupina C
Kolo 1
Impulse Impulse
[10:0]
Mrožové Mrožové
STFU STFU
[12:26]
peknikluci peknikluci
Kolo 2
Impulse Impulse
[17:24]
peknikluci peknikluci
Mrožové Mrožové
[0:10]
STFU STFU
Kolo 3
Impulse Impulse
[9:3]
STFU STFU
peknikluci peknikluci
[10:0]
Mrožové Mrožové
Zápasy - Skupina D
Kolo 1
Top1ČR Top1ČR
[24:16]
NoSkill NoSkill
Coercion eSports Coercion eSports
[21:13]
F1 F1
Kolo 2
Top1ČR Top1ČR
[20:18]
F1 F1
NoSkill NoSkill
[15:23]
Coercion eSports Coercion eSports
Kolo 3
Top1ČR Top1ČR
[17:16]
Coercion eSports Coercion eSports
F1 F1
[25:8]
NoSkill NoSkill
Zápasy - Skupina E
Kolo 1
fM fM
[11:19]
eSuba White eSuba White
Random Number Generator - RNG Random Number Generator - RNG
[16:21]
NotToday NotToday
Kolo 2
fM fM
[9:20]
NotToday NotToday
eSuba White eSuba White
[15:11]
Random Number Generator - RNG Random Number Generator - RNG
Kolo 3
fM fM
[14:7]
Random Number Generator - RNG Random Number Generator - RNG
NotToday NotToday
[12:27]
eSuba White eSuba White
Zápasy - Skupina F
Kolo 1
R0yalty R0yalty
[14:4]
Pro no skins Pro no skins
halienpower fans halienpower fans
[22:9]
BOBER BOBER
Kolo 2
R0yalty R0yalty
[12:15]
BOBER BOBER
Pro no skins Pro no skins
[5:25]
halienpower fans halienpower fans
Kolo 3
R0yalty R0yalty
[4:21]
halienpower fans halienpower fans
BOBER BOBER
[10:0]
Pro no skins Pro no skins
Zápasy - Skupina G
Kolo 1
Team XG Team XG
[1:12]
iN. iN.
MindFinder MindFinder
[10:23]
SPADOL_SOM SPADOL_SOM
Kolo 2
Team XG Team XG
[3:29]
SPADOL_SOM SPADOL_SOM
iN. iN.
[10:13]
MindFinder MindFinder
Kolo 3
Team XG Team XG
[16:5]
MindFinder MindFinder
SPADOL_SOM SPADOL_SOM
[13:1]
iN. iN.
Zápasy - Skupina H
Kolo 1
Neskutečný brambory Neskutečný brambory
[3:15]
The Venomous Cobras The Venomous Cobras
LayLay LayLay
[11:10]
BEGINNERS BEGINNERS
Kolo 2
Neskutečný brambory Neskutečný brambory
[0:10]
BEGINNERS BEGINNERS
The Venomous Cobras The Venomous Cobras
[20:30]
LayLay LayLay
Kolo 3
Neskutečný brambory Neskutečný brambory
[7:16]
LayLay LayLay
BEGINNERS BEGINNERS
[4:22]
The Venomous Cobras The Venomous Cobras
Zápasy - Skupina I
Kolo 1
BravEclot BravEclot
[22:22]
99cm :-)))) 99cm :-))))
Tilted Raiders Tilted Raiders
[9:15]
Ňůbáčci Ňůbáčci
Kolo 2
BravEclot BravEclot
[35:12]
Ňůbáčci Ňůbáčci
99cm :-)))) 99cm :-))))
[31:6]
Tilted Raiders Tilted Raiders
Kolo 3
BravEclot BravEclot
[20:3]
Tilted Raiders Tilted Raiders
Ňůbáčci Ňůbáčci
[2:17]
99cm :-)))) 99cm :-))))
Zápasy - Skupina J
Kolo 1
nahatý kluci nahatý kluci
[0:10]
TrapMasters TrapMasters
Los Paštikos Los Paštikos
[4:33]
MinekreftPlejrsCZ156 MinekreftPlejrsCZ156
Kolo 2
nahatý kluci nahatý kluci
[20:8]
MinekreftPlejrsCZ156 MinekreftPlejrsCZ156
TrapMasters TrapMasters
[10:16]
Los Paštikos Los Paštikos
Kolo 3
nahatý kluci nahatý kluci
[7:5]
Los Paštikos Los Paštikos
MinekreftPlejrsCZ156 MinekreftPlejrsCZ156
[29:7]
TrapMasters TrapMasters
Zápasy - Skupina K
Kolo 1
uzenyuzeniny uzenyuzeniny
[22:30]
Postúpi každý pleb zulul Postúpi každý pleb zulul
Keřík gank Keřík gank
[3:2]
Šmatláci Šmatláci
Kolo 2
uzenyuzeniny uzenyuzeniny
[33:13]
Šmatláci Šmatláci
Postúpi každý pleb zulul Postúpi každý pleb zulul
[23:14]
Keřík gank Keřík gank
Kolo 3
uzenyuzeniny uzenyuzeniny
[5:5]
Keřík gank Keřík gank
Šmatláci Šmatláci
[12:27]
Postúpi každý pleb zulul Postúpi každý pleb zulul
Zápasy - Skupina L
Kolo 1
Necroraisers (ti nejlepší) Necroraisers (ti nejlepší)
[19:5]
FFL FFL
xd xd
[9:5]
OnlyForFun OnlyForFun
Kolo 2
Necroraisers (ti nejlepší) Necroraisers (ti nejlepší)
[21:0]
OnlyForFun OnlyForFun
FFL FFL
[7:10]
xd xd
Kolo 3
Necroraisers (ti nejlepší) Necroraisers (ti nejlepší)
[35:25]
xd xd
OnlyForFun OnlyForFun
[2:9]
FFL FFL
Zápasy - Skupina M
Kolo 1
Traktoristi Traktoristi
[5:7]
RoyalClub RoyalClub
WhyNOT WhyNOT
[9:6]
RKE RKE
Kolo 2
Traktoristi Traktoristi
[16:16]
RKE RKE
RoyalClub RoyalClub
[13:10]
WhyNOT WhyNOT
Kolo 3
Traktoristi Traktoristi
[9:6]
WhyNOT WhyNOT
RKE RKE
[6:5]
RoyalClub RoyalClub
Zápasy - Skupina N
Kolo 1
Teamstatus (B) Teamstatus (B)
[4:13]
QsLz QsLz
WEWILLWIN WEWILLWIN
[6:7]
DevWH DevWH
Kolo 2
Teamstatus (B) Teamstatus (B)
[10:0]
DevWH DevWH
QsLz QsLz
[13:6]
WEWILLWIN WEWILLWIN
Kolo 3
Teamstatus (B) Teamstatus (B)
[4:4]
WEWILLWIN WEWILLWIN
DevWH DevWH
[4:7]
QsLz QsLz
Zápasy - Skupina O
Kolo 1
LetsDominate LetsDominate
[9:0]
Shadow Council Shadow Council
SakMajPínDák SakMajPínDák
[16:20]
soundcloudrappers soundcloudrappers
Kolo 2
LetsDominate LetsDominate
[11:10]
soundcloudrappers soundcloudrappers
Shadow Council Shadow Council
[13:5]
SakMajPínDák SakMajPínDák
Kolo 3
LetsDominate LetsDominate
[7:2]
SakMajPínDák SakMajPínDák
soundcloudrappers soundcloudrappers
[12:2]
Shadow Council Shadow Council
Zápasy - Skupina P
Kolo 1
Tlustoši Tlustoši
[12:9]
SecondChance SecondChance
Bl00dZ Bl00dZ
[11:15]
SnT_Borci SnT_Borci
Kolo 2
Tlustoši Tlustoši
[7:2]
SnT_Borci SnT_Borci
SecondChance SecondChance
[5:7]
Bl00dZ Bl00dZ
Kolo 3
Tlustoši Tlustoši
[5:13]
Bl00dZ Bl00dZ
SnT_Borci SnT_Borci
[3:4]
SecondChance SecondChance
Zápasy - Skupina Q
Kolo 1
eYanzee eYanzee
[12:17]
3ruce 3ruce
Prettix Prettix
[10:0]
low skill low skill
Kolo 2
eYanzee eYanzee
[10:0]
low skill low skill
3ruce 3ruce
[40:11]
Prettix Prettix
Kolo 3
eYanzee eYanzee
[13:9]
Prettix Prettix
low skill low skill
[0:10]
3ruce 3ruce
Zápasy - Skupina R
Kolo 1
Victor solus Victor solus
[9:22]
PSkáři PSkáři
Rest in Peace Rest in Peace
[0:10]
Bambaci Bambaci
Kolo 2
Victor solus Victor solus
[10:10]
Bambaci Bambaci
PSkáři PSkáři
[10:0]
Rest in Peace Rest in Peace
Kolo 3
Victor solus Victor solus
[10:0]
Rest in Peace Rest in Peace
Bambaci Bambaci
[14:27]
PSkáři PSkáři
Zápasy - Skupina S
Kolo 1
DARK Team DARK Team
[7:12]
PROMIŇ PROMIŇ
Srny Srny
[21:2]
Lůzr_Gang Lůzr_Gang
Kolo 2
DARK Team DARK Team
[2:1]
Lůzr_Gang Lůzr_Gang
PROMIŇ PROMIŇ
[17:23]
Srny Srny
Kolo 3
DARK Team DARK Team
[7:0]
Srny Srny
Lůzr_Gang Lůzr_Gang
[2:22]
PROMIŇ PROMIŇ
Zápasy - Skupina T
Kolo 1
NejvícNejmíň:) NejvícNejmíň:)
[18:8]
Alfas_clan Alfas_clan
DRESING JE HALUZ DRESING JE HALUZ
[10:0]
BMS BMS
Kolo 2
NejvícNejmíň:) NejvícNejmíň:)
[10:0]
BMS BMS
Alfas_clan Alfas_clan
[12:8]
DRESING JE HALUZ DRESING JE HALUZ
Kolo 3
NejvícNejmíň:) NejvícNejmíň:)
[15:6]
DRESING JE HALUZ DRESING JE HALUZ
BMS BMS
[0:10]
Alfas_clan Alfas_clan
Zápasy - Skupina U
Kolo 1
Loupaci123 Loupaci123
[0:4]
bumbác bumbác
ECLOT ECLOT
[21:13]
Tesco - Oh dear Tesco - Oh dear
Kolo 2
Loupaci123 Loupaci123
[5:19]
Tesco - Oh dear Tesco - Oh dear
bumbác bumbác
[5:15]
ECLOT ECLOT
Kolo 3
Loupaci123 Loupaci123
[6:2]
ECLOT ECLOT
Tesco - Oh dear Tesco - Oh dear
[9:4]
bumbác bumbác
Zápasy - Skupina V
Kolo 1
TMK TMK
[10:0]
ALL STARS ALL STARS
TiG TiG
[4:4]
Skinheadi Skinheadi
Kolo 2
TMK TMK
[12:10]
Skinheadi Skinheadi
ALL STARS ALL STARS
[0:10]
TiG TiG
Kolo 3
TMK TMK
[0:10]
TiG TiG
Skinheadi Skinheadi
[10:0]
ALL STARS ALL STARS
Zápasy - Skupina W
Kolo 1
AlphA AlphA
[1:29]
FANCY FANCY
Debílci Debílci
[0:10]
Paštikári Paštikári
Kolo 2
AlphA AlphA
[5:15]
Paštikári Paštikári
FANCY FANCY
[10:0]
Debílci Debílci
Kolo 3
AlphA AlphA
[10:0]
Debílci Debílci
Paštikári Paštikári
[10:9]
FANCY FANCY
Zápasy - Skupina X
Kolo 1
Vulcanic Vulcanic
[0:24]
Top kek Top kek
mythic mythic
[9:31]
7even a Kuchta 7even a Kuchta
Kolo 2
Vulcanic Vulcanic
[15:32]
7even a Kuchta 7even a Kuchta
Top kek Top kek
[21:11]
mythic mythic
Kolo 3
Vulcanic Vulcanic
[15:15]
mythic mythic
7even a Kuchta 7even a Kuchta
[12:17]
Top kek Top kek
Zápasy - Skupina Y
Kolo 1
FORTNITECholtice FORTNITECholtice
[7:30]
NecroRaisers (ti lepší) NecroRaisers (ti lepší)
Ogaři z vesnice Ogaři z vesnice
[18:2]
Kedlubny Kedlubny
Kolo 2
FORTNITECholtice FORTNITECholtice
[2:9]
Kedlubny Kedlubny
NecroRaisers (ti lepší) NecroRaisers (ti lepší)
[27:14]
Ogaři z vesnice Ogaři z vesnice
Kolo 3
FORTNITECholtice FORTNITECholtice
[4:8]
Ogaři z vesnice Ogaři z vesnice
Kedlubny Kedlubny
[1:27]
NecroRaisers (ti lepší) NecroRaisers (ti lepší)
Zápasy - Skupina Z
Kolo 1
MonkaEZ MonkaEZ
[6:1]
RIP Crew RIP Crew
KarMa KarMa
[10:0]
HAVRTEAM HAVRTEAM
Kolo 2
MonkaEZ MonkaEZ
[10:0]
HAVRTEAM HAVRTEAM
RIP Crew RIP Crew
[20:25]
KarMa KarMa
Kolo 3
MonkaEZ MonkaEZ
[13:0]
KarMa KarMa
HAVRTEAM HAVRTEAM
[0:10]
RIP Crew RIP Crew
Zápasy - Skupina A0
Kolo 1
Fernik Fernik
[0:10]
TeamStatus TeamStatus
Sme proste zlý :D Sme proste zlý :D
[10:0]
Lynchers Lynchers
Kolo 2
Fernik Fernik
[0:0]
Lynchers Lynchers
TeamStatus TeamStatus
[9:2]
Sme proste zlý :D Sme proste zlý :D
Kolo 3
Fernik Fernik
[0:10]
Sme proste zlý :D Sme proste zlý :D
Lynchers Lynchers
[0:10]
TeamStatus TeamStatus
Zápasy - Skupina A1
Kolo 1
Dance moves Dance moves
[3:0]
Plebovia Plebovia
HoM HoM
[10:24]
hasumala esports hasumala esports
Kolo 2
Dance moves Dance moves
[21:6]
hasumala esports hasumala esports
Plebovia Plebovia
[5:4]
HoM HoM
Kolo 3
Dance moves Dance moves
[0:10]
HoM HoM
hasumala esports hasumala esports
[24:3]
Plebovia Plebovia
Zápasy - Skupina A2
Kolo 1
WLF WLF
[13:16]
VKJ - Vesnická Kalící Jednotka VKJ - Vesnická Kalící Jednotka
eSuba eSuba
[19:13]
hypex a boh hypex a boh
Kolo 2
WLF WLF
[17:25]
hypex a boh hypex a boh
VKJ - Vesnická Kalící Jednotka VKJ - Vesnická Kalící Jednotka
[11:7]
eSuba eSuba
Kolo 3
WLF WLF
[6:27]
eSuba eSuba
hypex a boh hypex a boh
[30:31]
VKJ - Vesnická Kalící Jednotka VKJ - Vesnická Kalící Jednotka
Zápasy - Skupina A3
Kolo 1
FlayMerz FlayMerz
[10:0]
Asponjsmetozkusili Asponjsmetozkusili
TTD TTD
[2:5]
PsProK&T PsProK&T
Kolo 2
FlayMerz FlayMerz
[6:0]
PsProK&T PsProK&T
Asponjsmetozkusili Asponjsmetozkusili
[0:10]
TTD TTD
Kolo 3
FlayMerz FlayMerz
[13:4]
TTD TTD
PsProK&T PsProK&T
[10:0]
Asponjsmetozkusili Asponjsmetozkusili
Zápasy - Skupina A4
Kolo 1
Toxicnoobs Toxicnoobs
[23:0]
CHÁNOVÁCI CHÁNOVÁCI
Pump s.r.o Pump s.r.o
[0:0]
Čert a Myšák Čert a Myšák
Kolo 2
Toxicnoobs Toxicnoobs
[19:0]
Čert a Myšák Čert a Myšák
CHÁNOVÁCI CHÁNOVÁCI
[10:0]
Pump s.r.o Pump s.r.o
Kolo 3
Toxicnoobs Toxicnoobs
[10:0]
Pump s.r.o Pump s.r.o
Čert a Myšák Čert a Myšák
[0:10]
CHÁNOVÁCI CHÁNOVÁCI
Zápasy - Skupina A5
Kolo 1
Guardian of Pony Guardian of Pony
[8:13]
Inaequalis Lutea Inaequalis Lutea
FANCY.CZCINC FANCY.CZCINC
[21:10]
INAE Animus INAE Animus
Kolo 2
Guardian of Pony Guardian of Pony
[3:19]
INAE Animus INAE Animus
Inaequalis Lutea Inaequalis Lutea
[0:7]
FANCY.CZCINC FANCY.CZCINC
Kolo 3
Guardian of Pony Guardian of Pony
[12:31]
FANCY.CZCINC FANCY.CZCINC
INAE Animus INAE Animus
[14:17]
Inaequalis Lutea Inaequalis Lutea
Zápasy - Skupina A6
Zápasy - Skupina A7
Zápasy - Skupina A8
Zápasy - Skupina A9
Zápasy - Skupina B0
Zápasy - Skupina B1
Zápasy - Skupina B2
Zápasy - Skupina B3
Zápasy - Skupina B4
Zápasy - Skupina B5
Zápasy - Skupina B6
Zápasy - Skupina B7
Zápasy - Skupina B8
Zápasy - Skupina B9
Zápasy - Skupina C0
Zápasy - Skupina C1
Zápasy - Skupina C2
Zápasy - Skupina C3
Zápasy - Skupina C4
Zápasy - Skupina C5
Zápasy - Skupina C6
Zápasy - Skupina C7
Zápasy - Skupina C8
Zápasy - Skupina C9
Zápasy - Skupina D0
Zápasy - Skupina D1
Zápasy - Skupina D2
Zápasy - Skupina D3
Zápasy - Skupina D4
Zápasy - Skupina D5
Zápasy - Skupina D6
Zápasy - Skupina D7