Zápasy v kolech

Datum Zápas
Pavouk
1. kolo
29.12. 2018 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
NEsuba NEsuba
29.12. 2018 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Iugales Benedictus Iugales Benedictus
29.12. 2018 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
TýmSpořickýchMástrů TýmSpořickýchMástrů
29.12. 2018 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Vajcata v klídánku Vajcata v klídánku
29.12. 2018 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
G-H Team G-H Team
29.12. 2018 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Jahoďáci Jahoďáci
29.12. 2018 19:00
MamVelkyPupek MamVelkyPupek
[1:0]
Hovada Hovada
29.12. 2018 19:00
Ráj Česko Ráj Česko
[0:1]
nwm co nwm co
29.12. 2018 19:00
Newim Newim
[1:0]
Selfmade Records Selfmade Records
29.12. 2018 19:00
KATANA KATANA
[0:1]
NecroRaisers NecroRaisers
29.12. 2018 19:00
Necro Stars Necro Stars
[1:0]
Freewin FreeWin
29.12. 2018 19:00
PRYNZECNI PRYNZECNI
[1:0]
Freewin FreeWin
29.12. 2018 19:00
Wood Divizion Wood Divizion
[1:0]
Freewin FreeWin
29.12. 2018 19:00
Inaequalis atra Inaequalis atra
[1:0]
Freewin FreeWin
29.12. 2018 19:00
Nevim něco plácnu Nevim něco plácnu
[1:0]
Freewin FreeWin
29.12. 2018 19:00
Dream Crushers Dream Crushers
[1:0]
Freewin FreeWin
29.12. 2018 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Rampage Games Rampage Games
29.12. 2018 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
MONGOLOVÉ MONGOLOVÉ
29.12. 2018 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
ESP ESP
29.12. 2018 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Hic Sunt Dracones Hic Sunt Dracones
29.12. 2018 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Born To Win Born To Win
29.12. 2018 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
TeamOfMasterPiece TeamOfMasterPiece
29.12. 2018 19:00
YzO Gaming YzO Gaming
[0:1]
Team TheFatality Team TheFatality
29.12. 2018 19:00
Nope Double Top Nope Double Top
[1:0]
Petřwald Petřwald
29.12. 2018 19:00
Silvader Silvader
[0:1]
PEPEGA PEPEGA
29.12. 2018 19:00
The Dull Tigers The Dull Tigers
[0:1]
Sauna Academy Sauna Academy
29.12. 2018 19:00
Nevim no Nevim no
[1:0]
Freewin FreeWin
29.12. 2018 19:00
másloví brambori másloví brambori
[1:0]
Freewin FreeWin
29.12. 2018 19:00
Kian gang Kian gang
[1:0]
Freewin FreeWin
29.12. 2018 19:00
nevim no nevim no
[1:0]
Freewin FreeWin
29.12. 2018 19:00
Hejkusové Hejkusové
[1:0]
Freewin FreeWin
29.12. 2018 19:00
Chromi Peleri Chromi Peleri
[1:0]
Freewin FreeWin
2. kolo
29.12. 2018 20:00
NEsuba NEsuba
[0:1]
Iugales Benedictus Iugales Benedictus
29.12. 2018 20:00
TýmSpořickýchMástrů TýmSpořickýchMástrů
[0:1]
Vajcata v klídánku Vajcata v klídánku
29.12. 2018 20:00
G-H Team G-H Team
[0:1]
Jahoďáci Jahoďáci
29.12. 2018 20:00
nwm co nwm co
[1:0]
MamVelkyPupek MamVelkyPupek
29.12. 2018 20:00
NecroRaisers NecroRaisers
[1:0]
Newim Newim
29.12. 2018 20:00
Necro Stars Necro Stars
[0:1]
PRYNZECNI PRYNZECNI
29.12. 2018 20:00
Wood Divizion Wood Divizion
[0:1]
Inaequalis atra Inaequalis atra
29.12. 2018 20:00
Nevim něco plácnu Nevim něco plácnu
[1:0]
Dream Crushers Dream Crushers
29.12. 2018 20:00
Rampage Games Rampage Games
[0:1]
MONGOLOVÉ MONGOLOVÉ
29.12. 2018 20:00
ESP ESP
[1:0]
Hic Sunt Dracones Hic Sunt Dracones
29.12. 2018 20:00
Born To Win Born To Win
[0:1]
TeamOfMasterPiece TeamOfMasterPiece
29.12. 2018 20:00
Nope Double Top Nope Double Top
[1:0]
Team TheFatality Team TheFatality
29.12. 2018 20:00
PEPEGA PEPEGA
[1:0]
Sauna Academy Sauna Academy
29.12. 2018 20:00
Nevim no Nevim no
[1:0]
másloví brambori másloví brambori
29.12. 2018 20:00
Kian gang Kian gang
[0:1]
nevim no nevim no
29.12. 2018 20:00
Hejkusové Hejkusové
[1:0]
Chromi Peleri Chromi Peleri
3. kolo
29.12. 2018 21:00
Vajcata v klídánku Vajcata v klídánku
[0:1]
Iugales Benedictus Iugales Benedictus
29.12. 2018 21:00
Jahoďáci Jahoďáci
[0:1]
nwm co nwm co
29.12. 2018 21:00
PRYNZECNI PRYNZECNI
[0:1]
NecroRaisers NecroRaisers
29.12. 2018 21:00
Inaequalis atra Inaequalis atra
[0:1]
Nevim něco plácnu Nevim něco plácnu
29.12. 2018 21:00
MONGOLOVÉ MONGOLOVÉ
[1:0]
ESP ESP
29.12. 2018 21:00
TeamOfMasterPiece TeamOfMasterPiece
[0:1]
Nope Double Top Nope Double Top
29.12. 2018 21:00
Nevim no Nevim no
[1:0]
PEPEGA PEPEGA
29.12. 2018 21:00
nevim no nevim no
[1:0]
Hejkusové Hejkusové
čtvrtfinále
29.12. 2018 22:00
Iugales Benedictus Iugales Benedictus
[1:0]
nwm co nwm co
29.12. 2018 22:00
Nevim něco plácnu Nevim něco plácnu
[1:0]
NecroRaisers NecroRaisers
29.12. 2018 22:00
MONGOLOVÉ MONGOLOVÉ
[1:0]
Nope Double Top Nope Double Top
29.12. 2018 22:00
nevim no nevim no
[1:0]
Nevim no Nevim no
semifinále
29.12. 2018 23:00
Iugales Benedictus Iugales Benedictus
[1:0]
Nevim něco plácnu Nevim něco plácnu
29.12. 2018 23:00
MONGOLOVÉ MONGOLOVÉ
[0:1]
nevim no nevim no
finále
30.12. 2018 00:00
nevim no nevim no
[0:1]
Iugales Benedictus Iugales Benedictus
Zápas o třetí místo
30.12. 2018 01:00
MONGOLOVÉ MONGOLOVÉ
[0:1]
Nevim něco plácnu Nevim něco plácnu