GIGABYTE 4v4 Squad Rush Welcome Tournament

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmySkupinyPlayoffVšechny zápasy

GIGABYTE 4v4 Squad Rush Welcome Tournament

Hra
Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
Počet týmů v turnaji/maximální počet
27/
4
Hraje se systémem
Groups -> Single elimination playoff
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
4
/
8
Admini turnaje
 Obecné informace

 Obecné informaceVítejte u úvodního turnaje ve hře Battlefield 3 na portálu PLAYzone. V tomto a ještě v několika dalších turnajích bychom si rádi vyzkoušeli zájem hráčů o jednotlivé mody a pomalu začali ladit pravidla, která by byla následně využívána tak, abychom byli jednotní s evropským soutěžním standartem.Jak se registrovat?Veškeré registrace probíhají přes turnajový systém, kde není problém založit tým a vložit do něj své spoluhráče (jejich přezdívky na tomto webu). Jim poté přijde soukromá zpráva a jen co potvrdí účast bude tým zařazen do turnaje. Systém turnajeMód: Squad Rush (4 vs 4)Počet týmů: 8Systém hraní: 2x2 (2x obrana, 2x útok)Mapy: 

 • Caspian Border
 • Damavand Peak
 • Grand Bazaar
 • Kharg Island
 • Noshahr Canals
 • Operation Firestorm
 • Operation Métro
 • Seine Crossing

 Nastavení serveru

 • Punkbuster: ON
 • FriendlyFire: ON
 • KillCam: OFF
 • MiniMap: ON
 • 3DSpotting: OFF
 • MiniMapSpotting: ON
 • HardCore: OFF
 • Ticket: 20

Obecná pravidlaPLAYzone.cz (dále jen „PZ") si vyhrazuje právo na změnu kteréhokoliv z výše uvedených pravidel a to i v průběhu kterékoliv soutěže, v níž budou tato pravidla použita (dále jen „pravidla").Admin (vedoucí) každé soutěže (která tato pravidla převzala) má právo na změnu/úpravu kteréhokoli pravidla jakož i rozhodnutí o udělení výjimky v konkrétním přesně definovaném případě. Veškeré zde nespecifikované případy řeší admin individuálně. Berte prosím v potaz, že některá pravidla nelze aplikovat na všechny typy turnajů. 

Zatím bych nechal počet týmů nastavený na osm a v případě většího zájmu můžeme počet navýšit a podle toho i změnit herní systém (více skupin, více postupujících do play-off). Všichni hrající, prosím, ať pak důkladnou pozornost věnují přečtení pravidel!
:DD KillCam: ON ? To je nějakej joke ?! :D FriendlyFire: OFF ? :DD Tak to je ještě lepší a 3DSPOTTING to zabilo úplně :D Je vidět, že lidi co to adminujou v životě BF nehráli ... :D
To jsem si myslel, že playzone má navíc, než posbírat "adminy" z publicu, co hru znaj tak možná z videí a pokud ne, tak v ní nikdy asi match nehráli ://
Zdravím, mohu se zeptat, kdo tyto pravidla vymýšlel? To si člověk může jít rovnou zahrát public. Myslím si že KillCam: ON = blbost, FF: OFF = další blbost a 3D spot to samé..No ale když se podívám na Adminy turnaje tak to naprosto chápu, proč to tak je. Mohu se zeptat, jestli admini hráli někdy nějaký zápas třeba na ESL v posledních dílech BFka?
To nastaveni me dostalo :D.. videli jste ze by byl v nejakym zapase ( v jakekoliv hre ) zapnuty Killcam a vypnuty FriendlyFire ? Chapu ze mozna jste to jeste nikdy nedelali, ale tak alespon jste se mohli zeptat nekoho, kdo uz nejaky turnaj delal ne... :guns:
Obávám se, že se z velice mladé komunity zatím nevyprofiloval nikdo, komu by se dalo pořádání turnajů na playzone svěřit, takže proto takto :)
Zajímavé, odpověď JimaBoba zněla opravdu jinak. Myslím si, že nejde o to, jak je kdo starý, ale o tom jak se dokáže chovat.
Já jsem na PlayZone psal, hrál jsem BC2 v nejlepších evropských týmech, v Českém týmu na ESL Country Championship, byl členem týmů, které vyhráli oba české ESL cupy v SqR 4v4 ... a nemyslím, že někdo tady z pánů adminů, má více zkušeností ... proboha, oni asi nemaj ani mozek, protože komukoli kdo někdy hrál něco kompetitivně je jasný, že je trošku blbost, aby viděl, odkud ho nepřítel zabil
Pochopitelně, nikde jsem nemluvil o věku. A hlavně moje slova berte jenom jako můj názor, adminem hry a tudíž jediným člověkem oprávněným podávat kompetentní informace je právě jimbob. A rozhodně si myslím, že vaše připomínky nevyhodí oknem, takže zachovejte klid :)
Killcam v týmový hře je asi stejně vtipný spojení jako top evropský týmy v BC2 :D
Hrál jsi to od začátku, hrál si BC vůbec někdy ? Počet týmů v BC2 oproti CoD4 byl menší, asi tak o 32658. Stejně tak to bude v BF3, ale pořád ta malá komunita má svoje "dobrý" a "špatný" stránky. A i týmy jako dignitas měli svoji BC2 sekci.
Battlefield 3 sekce je teprve v začátcích a během toho se pravidla, nastavení serverů , atp. budou během prvních týdnů upravovat a dodělávat, dokud to nebude perfektní. Takže prosíme o strpení. Během prvního turnaje se bude ještě hodně věcí měnit, takže to průběžně sledujte. Prosíme vás o pochopení, děkujeme a vašich názorů si vážíme a samozřejmě je bereme v potaz.
souhlasim ze sordosonem :good: :beer: to si muze kazdej navymislet co vsechno hral ale kde to dolozi :) uz jenom v tom nastaveni jde videt ze tomu nerozumi
Příliš nechápu tu agresi vůči adminům, týkající se pár lehce změnitelných nastavení ve zkušebním funcupu bez prizepoolu ... Šetřete si ty emoce na opravdové cupy :D
Komunikuji interně s více lidmi, tady veřejně to řešit nebudu, protože pak máme x diskuzí o tom stejném na x místech. Platí, co jsem už psal - vše chce svůj čas, vše se teprve rýsuje a nic není finální.