Mishkin 2v2 turnaj #5

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmyPlayoffVšechny zápasy

Mishkin 2v2 turnaj #5

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
Počet týmů v turnaji/maximální počet
24/
32
Hraje se systémem
Single elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
2
/
2
Admini turnaje
Jeden z největších domácích streamerů Clash Royale vám ve spolupráci s PLAYzone po delší pauze přináší další 2v2 turnaje. Registrujte se ještě dnes a soutěžte o titul mistra!Registrace do turnaje:

Jeden z největších domácích streamerů Clash Royale vám ve spolupráci s PLAYzone po delší pauze přináší další 2v2 turnaje. Registrujte se ještě dnes a soutěžte o titul mistra!

Registrace do turnaje:

Do turnaje registruje tým jeho kapitán, který po kliknutí na nápis Přihlásit se do turnaje vyplní jméno týmu a seznam svých spoluhráčů. Spoluhráčům bude automaticky rozeslána žádost o potvrzení účasti v týmu, kde je nutno účast potvrdit. Všichni hráči musí mít ve svém profilu vyplněno Game ID ve správném tvaru (nick ve hře) jinak riskují, že nebudou vpuštěni do turnajového klanu. Registrace budou uzavřeny ve 18:00, pavouk pro kvalifikaci bude rozlosován v 18:30. Jakýkoli rozpis playoff před tímto časem je NEPLATNÝ!

Průběh turnaje:

Pro účast v turnaji je potřebné se přihlásit do jednoho z turnajových klanů, do kterého klanu se hlásit najdete v rozpisu playoff u vašeho zápasu. Pro udržení pořádku a spam free zóny budou klany invite only a hráči budou po vypadnutí z turnaje automaticky vyhozeni z klanu. Do třetího kola hrají týmy všechny zápasy ve svém klanu, od třetího kola všechny týmy hrají v klanu "mishkino 2v2" kam se hlásí okamžitě po postupu do třetího kola.

Zápasy v prvních dvou kolech budou hrané Single Elimination (v případě prohry tým vypadává z turnaje) BO1 (na jeden vítězný zápas) a od TOP 16 se hraje BO3 (na dva vítězné). Své zápasy každý tým najde v ovládacím panelu turnaje, v rozpisu play-off. 

Výsledek týmy zadávají tak, že k danému zápasu do komentáře napíše vítězný tým skóre zápasu a poražený tým ho tamtéž potvrdí dalším komentářem. Ve všech turnajových klanech budou přítomni admini turnaje, kteří budou dohlížet na férový průběh. Jakýkoli pokus o podvod se trestá diskvalifikací celého týmu z turnaje.

O živý komentář tohoto turnaje se postará Mishkin.

Jak hrát turnaj na PLAYzone krok za krokem:

  • 1) Registrace


    • Pro přihlášení na turnaj je potřeba být registrován na portálu www.playzone.cz.
    • V turnaji je vyžadováno vyplněné Game ID (např. Jožo12, nikoliv #V4XY6G87A, v případě shody Jožo12#V4XY6G87A), které zadáte na webu ve svém profilu.
  • 2) Příprava na turnaj


    • Ve 19:30 je třeba v rozpisu playoff zjistit do jakého klanu se vás tým má přidat a do 20:00 se do daného klanu přihlásit. Do žádosti o vstup do klanu prosím napište jméno vašeho týmu.