PLAYzone 2v2 Tournament #1

clash royale

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmySkupinyPlayoffVšechny zápasy

PLAYzone 2v2 Tournament #1

Pravidla
Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
-
Počet týmů v turnaji/maximální počet
19/
64
Hraje se systémem
Groups -> Single elimination playoff
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
2
/
2
Admini turnaje

Finální pořadí

Nebaví vás už hrát ladder? Omrzely se vám i klasické NightCupy? Chcete si při hraní Clash Royale zkrátka užít zábavu? Tak přesně pro vás jsme připravili letní sérii casual turnajů! Na ten první, ve kterém se bude hrát 2v2, se můžete těšit již tento pátek od 18:00.

 

Registrace do turnaje:

Do turnaje registruje tým jeho kapitán, který po kliknutí na nápis Přihlásit se do turnaje vyplní jméno týmu a seznam svých spoluhráčů. Spoluhráčům bude automaticky rozeslána žádost o potvrzení účasti v týmu, kde je nutno účast potvrdit. Všichni hráči musí mít ve svém profilu vyplněno Game ID ve správném tvaru (nick ve hře) jinak riskují, že nebudou vpuštěni do turnajového klanu.
V čase 17:00 - 17:30 musí kapitán týmu potvrdit účast v turnaji (v bočním panelu, Moje registrace, Potvrdit účast), druhý hráč v týmu nemusí potvrdit v tomto čase nic. Registrace budou uzavřeny ve 17:30, skupiny budou rozlosovány krátce poté. Následně mají hráči 30 minut na to, abys přihlásili do správného turnajového klanu.

Průběh turnaje:

Pro účast v turnaji je potřebné se přihlásit do jednoho z turnajových klanů, do kterého klanu se hlásit najdete ve zprávě na webu, klany budou rozděleny dle skupin. Pro udržení pořádku a spam free zóny budou klany invite only a hráči budou po vypadnutí z turnaje automaticky vyhozeni z klanu. Počet skupin, dvojic v nich a počet postupujících z každé skupiny bude určen po konci potvrzování registrací na základě počtu potvrzených týmů.

Zápasy ve skupinové fázi budou hrané BO3 (na dva vítězné zápasy) a playoff se hraje BO5 (na tři vítězné). Své zápasy každý tým najde v ovládacím panelu turnaje, v záložce Skupiny, případně Playoff. 

Výsledek týmy zadávají tak, že k danému zápasu vyplní skóre na webu a poražený tým toto skóre potvrdí. Ve všech turnajových klanech budou přítomni admini turnaje, kteří budou dohlížet na férový průběh. Jakýkoli pokus o podvod se trestá diskvalifikací celého týmu z turnaje.

  Tento turnaj není součástí MČR mobile a hráči za něj nezískávají žádné kvalifikační body. 

  Jak hrát turnaj na PLAYzone krok za krokem:

  1. Registrace

   Pro přihlášení na turnaj je potřeba být registrován na portálu www.playzone.cz. V turnaji je vyžadováno vyplněné Game ID (např. Jožo12, nikoliv #V4XY6G87A, v případě shody Jožo12#V4XY6G87A), které zadáte na webu ve svém profilu.
    
  2. Příprava na turnaj

   V 17:30 je třeba v soukromé zprávě zjistit do jakého klanu se vás tým má přidat a do 18:00 se do daného klanu přihlásit. Do žádosti o vstup do klanu prosím napište jméno vašeho týmu.