SteelSeries 5v5 NightCup #116

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmyPlayoffVšechny zápasy

SteelSeries 5v5 NightCup #116

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
Počet týmů v turnaji/maximální počet
34/
32
Hraje se systémem
Single elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
5
/
7
Admini turnaje

Finální pořadí

5v5 nightcup

Pozor, v tomto turnaji se využívá X-Ray Anticheat, pro úspěšnou registraci do turnaje musíte mít v profilu vyplněno XAC ID, více o použivání tohoto nástroje naleznete ve slovníčku pojmů a novince. Pozor, i přesto je třeba pořizovat SMOKESCREENY!

Systém turnaje

Týmy budou systémem náhodně rozlosovány do Single Elimination pavouka a zahrají si vybrané mapy.

Veškeré registrace probíhají přes turnajový systém, kde není problém založit tým a vložit do něj své spoluhráče (jejich přezdívky na tomto webu). Jim poté přijde soukromá zpráva a jen co potvrdí účast bude tým zařazen do turnaje. V případě, že tým nebude mít 5 potvrzených hráčů, nebude zařazen do turnaje. Všichni účastníci musí mít ve svém profilu samozřejmě vyplněno své STEAM ID pro hru Counter Strike 1.6.

Výsledky

Výsledky zápasů zadáváte sami. Výsledek musí zadat (resp. potvrdit) obě strany. Zadávání výsledků naleznete vpravo v ovládacím panelu turnaje v položce "můj tým".


Doplňující pravidla

 • Každý tým si může od soupeře vyžádat dvě IE dema a 2 SG screenshoty
 • Každý hráč účastnící se CW musí mít po jeho dobu zaplý X-Ray Anticheat
 • Screenshoty pořízené XAC musí být nahrány do 24 hodin od začátku turnaje
 • Čas na dostavení k odehrání zápasu je 10 minut
 • Cheating budeme řešit až po ukončení turnaje
 • Na dodání IN-EYE dema má hráč čas 24 hodin od začátku turnaje
 • Na dodání SG má hráč čas do začátku dalšího zápasu


Tresty a upozornění

 • Pokud se tým nedostaví k turnaji, jeho kapitán dostane ban na 14 dní na veškeré turnaje pořádané PLAYzone.cz

 • Za nedodání IN-EYE dema ve stanoveném limitu je trest pro hráče 3 měsíční ban na veškeré turnaje pořádané PLAYzone.cz

 • Nepoužití X-Ray Anticheatu vyústí napoprvé v týdenní ban, napodruhé v měsíční a potřetí již budete zabanováni permanentně.

Komunikace

Veškerá komunikace s adminem turnaje probíhá pouze přes IRC #playzone.cs a soukromé zprávy na PLAYzone.cz, přítomnost zástupce týmu na IRC je povinná po celý průběh turnaje.

IRC na PLAYzone.cz

janny ty vidlacka pico, chci okamzite unban na ten ucet natalia sadness, a vysvetleni a omluvu za vecerejsi NC ty zasrana mrdko.
Lidi pls kdo ma adresu na toho pičuse admina janyho, tak kdyztak privat, janny mas posledni moznost, jestli mi nedas unbann na NataliaSadness, neomluvis se a verejne nevysvetlis proc jsi to udelal, a jak sis to mohl dovolit, tak prisaham ze az zjistim kde bydlis tak te tam prijedu rozkopovat i kdybych si mel vzit tago za deset tisic. Si jako myslis ze budes banovat hrace za nic jen tak? Jenom protoze prohral ubrecenej strejda lao? To je jako bys dal nekomu ban za cheaty aniz bys videl demo, jenom protoze ti to nekdo napise. Se prober nulo
supergazola vyhrozovanim niceho nedocilis a tady tema komentama co si napsal ten unban uz urcite nedostanes :D pres kabel ses machr, ale stejne by si mu nic neudelal :think:
myslíš že mě zajímá tvůj názor ? mě je jedno jestli ho dostanu :) jenom chci aby všichni věděli že jsem ho dostal za nic, že nás zkontumovali z turnaje - za nic, a ze je janyy píčus :P