TP-Link Proleague - 3. kvalifikační turnaj

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmyPlayoffVšechny zápasy

TP-Link Proleague - 3. kvalifikační turnaj

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
-
Počet týmů v turnaji/maximální počet
30/
32
Hraje se systémem
Single elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
4
/
6
Admini turnaje

Finální pořadí

Ve spolupráci s TP-LINK jsme pro vás nachystali další sezonu CR Proleague, které se může zúčastnit každý z vás. Sestavte s kamarády tým a ukažte nám, že zrovna vy jste ti největší profíci na naší scéně.Kvalifikační turnaje proběhnou v těchto termínech

Ve spolupráci s TP-LINK jsme pro vás nachystali další sezonu CR Proleague, které se může zúčastnit každý z vás. Sestavte s kamarády tým a ukažte nám, že zrovna vy jste ti největší profíci na naší scéně.

Kvalifikační turnaje proběhnou v těchto termínech

Úterý 25. 07. 18:001. kvalifikační turnaj
Úterý 01. 08. 18:002. kvalifikační turnaj
Úterý 08. 08. 18:003. kvalifikační turnaj

Registrace do turnaje:

Do turnaje registruje tým jeho kapitán, který po kliknutí na nápis Přihlásit se do turnaje vyplní jméno týmu a seznam svých spoluhráčů. Spoluhráčům bude automaticky rozeslána žádost o potvrzení účasti v týmu, kde je nutno účast potvrdit. Všichni hráči musí mít ve svém profilu vyplněno Game ID ve správném tvaru (nick ve hře) jinak riskují, že nebudou vpuštěni do turnajového klanu. Registrace budou uzavřeny v 17:45, pavouk pro kvalifikaci bude rozlosován v 18:00.

Průběh turnaje:

Pro účast v turnaji je potřebné se přihlásit do klanu CR Proleague/CR Proleague 2, lokace Evropa. Týmy se přihlásí do klanů podle pořadí jejich zapasů. První polovina zapasů bude odehraných v klanu CR Proleague, další polovina zapasů v klanu CR Proleague 2 (viz. pavouk turnaje). Pro udržení pořádku a spam free zóny budou klany invite only a hráči budou po vypadnutí z turnaje automaticky vyhozeni z klanu. Do finálového turnaje postupují dva nejlepší týmy z kvalifikace.

Všechny zápasy budou hrané Single Elimination (v případě prohry tým vypadává z turnaje) Proleague systémem. Každý hráč si na stránce zápasu najde svého protivníka, který bude vždy na stejném místě v soupisce týmu (tedy první hráč týmu A proti prvnímu hráči týmu B, druhý proti druhému atd.) a tyto dvojice odehrají své BO3 duely (na dva vítězné). Pokud po těchto čtyřech zápasech nastane stav 2-2 každý tým vybere jednoho svého hráče do rozhodujícího Ace matche, který se taktéž odehraje jako BO3 duel. Své zápasy každý tým najde v ovládacím panelu turnaje, v rozpisu play-off.

Výsledek týmy zadávají tak, že k danému zápasu do komentáře napíše vítězný tým skóre zápasu a poražený tým ho tamtéž potvrdí dalším komentářem. V obou turnajových klanech budou přítomni admini turnaje, kteří budou dohlížet na férový průběh. Jakýkoli pokus o podvod se trestá diskvalifikací celého týmu z turnaje.

TP-Link Archer C5400 je třípásmový router určený pro všechny, kteří chtějí maximálně spolehlivou domácí síť. Osm fixních antén  zajistí bezproblémové pokrytí Vaší domácnosti bezdrátovou sítí. Maximální přenosová rychlost činí přes 2 Gbit/s.

Kromě čtyř LAN portů nabízí i dva USB porty, které umožní sdílení souborů z externích disků. Celý router můžete navíc spravovat přes mobilní aplikace Tether.

 

Pro komunikaci s adminem využijte Discord server, který byl pro tento účet vytvořen, případně soukromou zprávu na PLAYzone. 

 

Jak hrát turnaj na PLAYzone krok za krokem:

  • 1) Registrace

    • Pro přihlášení na turnaj je potřeba být registrován na portálu www.playzone.cz.
    • V turnaji je vyžadováno vyplněné Game ID (např. Jožo12, nikoliv #V4XY6G87A, v případě shody Jožo12#V4XY6G87A), které zadáte na webu ve svém profilu.
  • 2) Příprava na turnaj

    • V 18:00 je třeba v rozpisu playoff zjistit do jakého klanu se vás tým má přidat a do 18:30 se do daného klanu přihlásit. Do žádosti o vstup do klanu prosím napište jméno vašeho týmu.
Pokud jeho přezdívku má někdo jiný doporučuji aby si k ní tady na webu připsal #kód, který najde ve hře. Pokud bude mít na webu a ve hře jiný nick riskuje, že se nedostane do turnajového klanu.