Vodafone Last Call

clash royale

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrovaní hráčiSkupinyPlayoffVšechny zápasy

Vodafone Last Call

Začátek turnaje
Registrace
Ověřování registrací
Počet týmů v turnaji/maximální počet
16/
16
Hraje se systémem
Groups -> Double elimination playoff
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
1
/
1
Admini turnaje

Je to tady, další z vrcholů sezony je před námi! Celý rok hráči tvrdě dřeli aby měli šanci celé sobotní odpoledne bojovat o čtyři postupová místa na Vodafone MČR v mobilních hrách. Urve postup někdo z nováčků nebo uvidíme postup čtyř známých jmen? To vše se dozvíme na sobotním streamu!

 

Historický okamžik tuzemského Clashe Royale je zde. Po pozitivním ohlasu na Sklizně v jiných hrách se těchto turnajů dočká i clashová aréna. Toto jednodenní klání odhalí, kdo z hráčů je nejlépe připraven a má na to, aby postupil na největší stage u nás, samotné Vodafone MČR v mobilních hrách. Po poledni se šestnáctka nejlepších jarních hráčů pustí do soubojů a večer poznáme čtveřici postupujících.

Formát turnaje

Hráči byli dle svého umístění rozděleni do čtyř výkonostních košů (1-4, 5-8 atd), ze kterých byli následně náhodně vylosováni do čtyřčlenných skupin. Ve skupině odehrají BO5 zápasy, každý s každým. 

První dva ze skupiny postupují do Double Elimination bracketu, kde se opět v BO5 zápasech utkají o čtyři postupová místa na Vodafone MČR v mobilních hrách. Postupují hráči, kteří se dostanou do finále Winners a Losers bracketu.

Novinkou pro tuto Sklizeň je zavedení banu na karty. Před každým zápasem dostanou hráči čas, aby pro svůj následující zápas jednu kartu zcela vyřadili ze hry. Poté, co tak učiní i jejich soupeř, nesmí být obě vybrané karty (v případě shody jedna karta) použity po celou dobu BO5 série. 

 

O živý komentář celého turnaje se postará trojice Mishkin

Komunikace s adminem turnaje:

Komunikace probíhá na PLAYzone.cz přes soukromé zprávy, administrátora turnaje naleznete v hlavičce turnaje. Po dohrání zápasu má každý hráč 10 minut na případné protesty. Pozdější stížnosti budou brány v potaz pouze v případě hrubého porušení pravidel (posoudí admin).

 

V případě otázek je taktéž možné kontaktovat adminy turnaje pomocí jejich Facebooku, tuto variantu by ovšem hráči měli využít pouze v nejkrajnějších případech!

 

Před samotným turnajem všem doporučujeme podrobně nastudovat Turnajová pravidla. Neznalost pravidiel neomlouvá!