Vodafone MČR Nightcup #70

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrovaní hráči

Vodafone MČR Nightcup #70

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
Počet týmů v turnaji/maximální počet
160/
400
Hraje se systémem
Single elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
1
/
1
Admini turnaje
Sezona Vodafone MČR v mobilních hrách se řítí stále kupředu a co nevidět tu bude první letošní Sklizeň. Před ní ale stihneme ještě jednu sérii, připravenou ve spolupráci s Vodafone, kde máte poslední šanci získat cenné body. Přijď zabojovat o příležitost být posledním jarním šampionem i ty!

Sezona Vodafone MČR v mobilních hrách se řítí stále kupředu a co nevidět tu bude první letošní Sklizeň. Před ní ale stihneme ještě jednu sérii, připravenou ve spolupráci s Vodafone, kde máte poslední šanci získat cenné body. Přijď zabojovat o příležitost být posledním jarním šampionem i ty!

První změnou oproti loňskému ročníku je, že každou sobotu se odehraje ingame turnaj, ze kterého nejlepší hráči postoupí do nedělního playoff. Tam se utkají v Double Elimination bracketu o štědrou porci MČR bodů.

 

Vodafone MČR NightCup turnajová série:

Sobota 17. 03. 2018 20:00Vodafone MČR NightCup #70 - 2000 gemů / playoff
Sobota 24. 03. 2018 20:00Vodafone MČR NightCup #71 - 2000 gemů / playoff
Středa 28. 03. 2018 20:00Vodafone MČR NightCup #72 - 10000 gemů
Sobota 31. 03. 2018 20:00Vodafone MČR Nightcup #73 - 2000 gemů / playoff

MČR bodování Vodafone MČR NightCup #70:

 • TOP32: 10 bodů, v případě dvou turnajů body dostane TOP16 hráčů

Registrace do PLAYzone turnaje:

Hráč musí být registrovaný na portálu PLAYzone.cz a v profilu mít vyplněné Clash Royale GAME ID (nick, ne unikátní kód). Aby se mohl zúčastnit, musí mít ve hře alespoň level 8. Registrace končí 30 minut před začátkem turnaje, údaje budou rozeslány za dalších 15 minut.

Průběh turnaje:

Všechny zápasy budou hrané skrze in-game turnajový systém v Clash Royale. Po uzavření registrací do turnaje obdržíte název a heslo turnaje prostřednictvím soukromé zprávy na PLAYzone. Abyste tuto zpravu obdrželi, je potřeba být v turnaji zaregistrovaný!

Základní dotace turnaje je 2000 gemů. V případě účasti více než 200 hráčů bude založen vyšší počet 2000 gemových turnajů, aby se dostalo na každého registrovaného hráče.

V takovém případě budou účastníci turnaje rozlosováni na PLAYzone webu do skupin a příslušné heslo ke svému turnaji dostanou klasicky skrze soukromou zprávu. Body do MČR klasifikace obdrží nejlepších 16 registrovaných hráčů z každého současně hraného turnaje. Pokud hráč nebude ve správném turnaji, kam byl přiřazen, nemá nárok na MČR body za umístění.

Turnajové nastavení:

Délka trvání turnaje: 1 hodina

 • Formát: 1v1
  Délka jednoho zápasu: 3 minuty
  Délka prodloužení (overtime): 3 minuty

 • Karty a omezení:
  Je povolené měnit decky mezi jednotlivými bitvami.
  Je povolené použít jakoukoliv kartu ve hře.

 • V rámci turnaje budou levely karet a věží automaticky omezené na následující úrovně:
  King max level: 9
  Common karta max level: 9
  Rare karta max level: 7
  Epic karta max level: 4
 • Legendary karta max level: 1

Komunikace s adminem turnaje:

Komunikace probíhá na PLAYzone.cz přes soukromé zprávy, administrátora turnaje naleznete v hlavičce turnaje.

Varování, nešiřte hesla k turnajům:

Po zkušenostech z minulých turnajů budeme důsledně sledovat úniky hesel. V případě opakované účasti neregistrovaného hráče v turnaji se bude trest na účast v PLAYzone turnajích stupňovat z týdnu, měsíce, banu na MČR 2017 až na permanentní ban.

U každého neregistrovaného účastníka budeme také sledovat jejich klany a dožadovat se důkazu, že úniku hesla nedošlo skrze jejich klan. V takovém případě budeme požadovat vyhození parazita z klanu, v případě nedodržení příkazů PLAYzone admin týmu či opakování prohřešků bude následovat stupňování banu pro celé klany až po ban na MČR 2017 či permanent.

Každý seriozní klan by měl zodpovídat za své členy, takže bychom rádi poprosili všechny bojovníky o vstřícnost za účelem udržení pořádku, abychom naši arénu udrželi čistou.Jak hrát turnaj na PLAYzone krok za krokem:

 • 1) Registrace
  • Pro přihlášení na turnaj je potřeba být registrován na portálu www.playzone.cz.
  • V turnaji je vyžadováno vyplněné Game ID (např. Jožo12, nikoliv #V4XY6G87A, v případě shody Jožo12#V4XY6G87A), které zadáte na webu ve svém profilu.
 • 2) Příprava na turnaj
  • Patnáct minut před začátkem turnaje je potřeba přijít na stránky PLAYzone a v soukromé zprávě si vyzvednout název turnaje a heslo.