West Nightcup #1

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmy

West Nightcup #1

Pravidla
Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
-
Počet týmů v turnaji/maximální počet
22/
32
Hraje se systémem
Single elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
5
/
6
Admini turnaje
League of Legends 5v5 NightCup 

League of Legends 5v5 NightCup

 

Klasický turnaj ve hře League of Legends. Probíhá systémem single elimination, čili se hraje rovnou playoff, do které jsou týmy rozlosovány podle průběžného pořadí MČR klasifikace. Hraje se systémem best of 1 - na jeden vítězný zápas. Mějte na paměti, že je důležité pro potvrzení výsledku zápasu dodat screenshot z lobby po hře.

Jak se do turnaje přihlásit?

V pravé části obrazovky vidíte žlutý rámeček, stačí kliknout na "přihlásit se do turnaje" a vyplnit formulář. 

Nightcupy jsou vypsány vždy na začátku měsíce a přihlásit se dá on založení turnaje. Je ovšem nutné půl hodiny před začátkem turnaje potvrdit vaši účast! Pokud účast nepotvrdíte, nebude váš tým do turnaje zařazen. Účast se potvrzuje od 17:00-17:30, každý pátek. Účast potvrdíte v poli "můj tým".

Partneři NightCupu

http://www.facebook.com/lolmemeczsk

 

Kdo turnajem provází?

Zdravím mé jméno je Ján Baranovič a budu pro vás dělat pravidelné West Night Cupy, doufám že se vám budou líbit a nebudou problémy. Ve hře mě můžete zastihnout pod názvem na WEST serveru DNAMiT Kenny a na Eastu Dukátová Panda.

kdo by mě chtel do teamu SZ na playzone :) name:lukas194 wins:2500+ elo:1314(nehraju ted rankedy),minula sezona 1500+ ELO (vse na SOLO/DUO)
Sice s tím moc nepočítám, ale kdyby bylo plno stále je možnost otevřít vice slotů :)
just wtf, pando nechapu proc nejdriv nenapises me ale w/e plazone me pro zmenu zase prekvapil
Promiň ale díval jsem se jak si adminoval ostatní turnaje a s prominutím si tomu nedal nic, žádná propagace prostě nic, tak jsem napsal Derkovi a ten mi dal svou důvěru turnaj dělám sám za sebe pro lidi na westu, takže nevidím důvod proč kontaktovat tebe :)
propagaci zadnou are u fucking kidding me? spamoval jsem jak czech channel tak ruzne skupiny na westu plus to daval na tryhard forum to znamena nedostacujici propagace? Think about it a za druhe nic mi do toho neni? poradas to ve stejny den i cas jako muj pravidelny turnaj myslim ze mi je do toho hodne
Promiň propagace? Parkrát jsi to napsal do czech channelu uznávám ale neviděl jsem to na žádných stránkách, já jsem napsal pár lidem a už je to na několika FB skupinách. Opravdu si myslím že si tomu moc nedal promiň :) A ohledně času je to z toho důvodu že hodně lidí má 2 účty tj. na Eastu a Westu. Z tohoto důvodu jsem to chtěl dát na pátek jelikož čtvrtek je go4lol a v neděli totéž :). Tito lidi co mají 2 účty se určitě rádi zúčastní jak East tak West cupu a Westovské scéně to může pomoct se lehce rozrůstat, takže si myslím že jsem nic špatného neudělal.
Ja se tomuto uz jen smeju, Ty to nemas asi fakt v hlave v poradku, nebo neumis cist, ale uz radsi no comment. A k tomu czech channelu parkarat jsem to napsal? :D rly? fakt ne ja uz toho mam dost
Nechápu absolutně co řešíš a co píšeš :) Nevím proč bych to neměl mít hlavu v pořádku, dělám to co si myslím že je pro West cz/sk scénu nejlepší a osobně si myslím že ty si toho moc nedělal to je důvod proč jsem kontaktoval Derka a promiň,ale nehodlám se o tom nijak hádat jsou vánoce :)
Borci Vy si tu z toho dělate co chcete asi by jste si měli uvědomit že toto se řeší v PM Fakt lidi zajímají vaše emoce spam a hlavně nepište kdo jsi začal protože tu cítím demenci
Hraju top line kdyby někdo potřeboval napiště: (ingame nick - Flaxzjee) Bohatý champion pool! :guns: :good: :music:
Hraji top lane, možná bych zahrál i ad carry když bude schopný support. Pm tady nebo Ingame >nLog Ryan<