Přejít k hlavnímu obsahu

EasyAntiCheat

Jak zapnout Anticheat

Klient musíte vždy spustit jako první, až pak spustíte samotnou hru, jinak se vám nepůjde napojit na server!

Anticheat

V každém turnaji i lize je využíván EasyAntiCheat, který jsou všichni hráči POVINNI před zápasem zapnout. 

Stáhnout klient EasyAnticheat

  • Stačí si pouze stáhnout anticheat na výše uvedeném odkaze přes službu Steam, poté již pouze anticheat zapnout a vyčkat na hlášku "Please start the game." V tuto chvíli je anticheat plně připraven a můžete spustit hru a následně se napojit na server.
  • Zápas se musí odehrát na PLAYzone serveru, pouze tam Anticheat funguje! Porušení tohoto pravidla se bude trestat vyloučením týmů z turnaje. Pokud nebude server funkční nebo nastane jiný problém s Anticheatem, tak po domluvě s adminem se může zápas odehrát na jiném serveru, pod podmínkou, že všichni hráči povinně dodají demo a screenshoty ze zápasu.

Možné chyby Anticheatu

  • Většinu problémů s anticheatem řeší vypnutí antivirusového programu či přidání EACu do vyjímek.
  • "Fatal Error: NET_QueuePacket: WSAENETDOWN", pokud nastane tato chyba tak otevřete spouštěcí řádek (msconfig) a napište tam netsh winsock reset.
  •  Chyba "knihovna Kernel32.dll." - Musíte nainstalovat Windows XP service pack 2 a 3 (samozřejmě pro hráče, kteří mají Windows XP).
  • Hra může padat s antivirem NOD32 nebo Avast. Pokud se tak stane, tak antivirus vypněte a restartujte počítač. Tato chyba je ale nejméně pravděpodobná.
  • ESL Wire ve spuštěných programech. EasyAntiCheat vám nebude fungovat, pokud máte spuštěný ESL Wire. Takže stačí pouze program ESL Wire vypnout (v procesech) a restartovat PC. Poté můžete zapnout EAC. Většinou se ESL Wire zapíná po spuštění počítače, tomu zamezíte napsáním msconfig do spouštěcího řádku, vyberete Po spuštění a odškrtnete ESL Wire.
 Pokud ani jedna z výše uvedených řešení nepomůže, tak zkuste tuto cestu: cmd.exe > ipconfig /flushdns