Formáty MČR Tour

Podle počtu registrovaných týmů v dané kvalifikaci MČR Tour se bude volit daný formát a následně předem určený harmonogram viz. níže celé dané kvalifikace. Formát  kvalifikace bude vybrán vždy po uzavření registrací a bude vystaven na titulní stránce daného turnaje.

 

Při účasti 12 - 16 týmů

  • Formát turnaje
    4 skupiny po 3 až 4 týmech, dále z každé postupují 2
    Single Elimination play-off pro 8 nejlepších týmů
  • Sobotní harmonogram:
    1. kolo skupin: 15:00
    2. kolo skupin: 16:00
    3. kolo skupin: 17:00
    1. kolo play-off: 18:00
     
  • Nedělní harmonogram:
    Souběžně hraná semifinále: 16:00 (bo3)
    Grandfinále o seed: 19:30 (bo3)

Při účasti 16 - 24 týmů:

  • Formát turnaje
    4 skupiny po 4 až 6 týmech, dále z každé postupují 2
    Single Elimination play-off pro 8 nejlepších týmů
     
  • Sobotní harmonogram:
    1. kolo skupin: 15:00
    2. kolo skupin: 16:00
    3. kolo skupin: 17:00
    4. kolo skupin: 18:00
    5. kolo skupin: 19:00
     
  • Nedělní harmonogram:
    1. kolo play-off: 15:00
    Souběžně hraná semifinále: 16:00 (bo3)
    Grandfinále o seed: 19:30 (bo3)

Při účasti 24-32 týmů:

  • Formát turnaje:
    8 skupin po 3 až 4 týmech, dále z každé postupují 2
    Single Elimination play-off pro 16 nejlepších týmů
     
  • Sobotní harmonogram:
    1. kolo skupin: 15:00
    2. kolo skupin: 16:00
    3. kolo skupin: 17:00
    1. kolo play-off: 18:00
    2. kolo play-off: 19:00
     
  • Nedělní harmonogram:
    Souběžně hraná semifinále: 16:00 (bo3)
    Grandfinále o seed: 19:30 (bo3)

Při účasti 32-48 týmů:

  • Formát turnaje:
    8 skupin po 4 až 6 týmech, dále z každé postupují 2
    Single Elimination play-off pro 16 nejlepších týmů
     
  • Sobotní harmonogram:
    1. kolo skupin: 15:00
    2. kolo skupin: 16:00
    3. kolo skupin: 17:00
    4. kolo skupin: 18:00
    5. kolo skupin: 19:00
    1. kolo play-off: 20:00
     
  • Nedělní harmonogram:
    2. kolo play-off: 15:00
    Souběžně hraná semifinále: 16:00 (bo3)
    Grandfinále o seed: 19:30 (bo3)

Při účasti 48-64 týmů:

  • Formát turnaje:
    16 skupin po 3 až 4 týmech, dále z každé postupují 2
    Single Elimination play-off pro 32 nejlepších týmů
     
  • Sobotní harmonogram:
    1. kolo skupin: 15:00
    2. kolo skupin: 16:00
    3. kolo skupin: 17:00
    1. kolo play-off: 18:00
    2. kolo play-off: 19:00
     
  • Nedělní harmonogram:
    3. kolo play-off: 15:00
    Souběžně hraná semifinále: 16:00 (bo3)
    Grandfinále o seed: 19:30 (bo3)

Při účasti 64-96 týmů:

  • Formát turnaje:
    16 skupin po 5 až 6 týmech, dále z každé postupují 2
    Single Elimination play-off pro 32 nejlepších týmů
     
  • Sobotní harmonogram:
    1. kolo skupin: 15:00
    2. kolo skupin: 16:00
    3. kolo skupin: 17:00
    4. kolo skupin: 18:00
    5. kolo skupin: 19:00
    1. kolo play-off: 20:00
    2. kolo play-off: 21:00
     
  • Nedělní harmonogram:
    3. kolo play-off: 15:00
    Souběžně hraná semifinále: 16:00 (bo3)
    Grandfinále o seed: 19:30 (bo3)

Při účasti 96-128 týmů:

  • Formát turnaje:
    32 skupin po 3 až 4 týmech, dále z každé postupují 2
    Single Elimination play-off pro 64 nejlepších týmů
     
  • Sobotní harmonogram:
    1. kolo skupin: 15:00
    2. kolo skupin: 16:00
    3. kolo skupin: 17:00
    1. kolo play-off: 18:00
    2. kolo play-off: 19:00
    3. kolo play-off: 20:00
     
  • Nedělní harmonogram:
    3. kolo play-off: 15:00
    Souběžně hraná semifinále: 16:00 (bo3)
    Grandfinále o seed: 19:30 (bo3)

Generování play-off:

Formát pro 4 skupin:

  • 1. místo skupina A vs. 2. místo skupina D
  • 1. místo skupina B vs. 2. místo skupina C
  • 1. místo skupina C vs. 2. místo skupina B
  • 1. místo skupina D vs. 2. místo skupina A

Formát pro 8 skupin:

  • 1. místo skupina A vs. 2. místo skupina H
  • 1. místo skupina B vs. 2. místo skupina G
  • 1. místo skupina C vs. 2. místo skupina F
  • 1. místo skupina D vs. 2. místo skupina E
  • 2. místo skupina D vs. 1. místo skupina E
  • 2. místo skupina C vs. 1. místo skupina F
  • 2. místo skupina B vs. 1. místo skupina G
  • 2. místo skupina A vs. 1. místo skupina H

Formát pro 16 skupin

  • 1. místo skupina A vs. 2. místo skupina P
  • 1. místo skupina B vs. 2. místo skupina O
  • 1. místo skupina C vs. 2. místo skupina N
  • 1. místo skupina D vs. 2. místo skupina M
  • 1. místo skupina E vs. 2. místo skupina L
  • 1. místo skupina F vs. 2. místo skupina K
  • 1. místo skupina G vs. 2. místo skupina J
  • 1. místo skupina H vs. 2. místo skupina I
  • 2. místo skupina H vs. 1. místo skupina I
  • 2. místo skupina G vs. 1. místo skupina J
  • 2. místo skupina F vs. 1. místo skupina K
  • 2. místo skupina E vs. 1. místo skupina L
  • 2. místo skupina D vs. 1. místo skupina M
  • 2. místo skupina C vs. 1. místo skupina N
  • 2. místo skupina B vs. 1. místo skupina O
  • 2. místo skupina A vs. 1. místo skupina P