Přejít k hlavnímu obsahu

Zápasovník

V této hře aktuálně neprobíhají zápasy.

FIFA

999
hráčů
694
článků
45
turnajů
Poslední ročník legendární série. To je FIFA 23. EA Sports si pro hráče připravili spoustu novinek včetně vylepšeného gameplaye, nového systému souhry ve FIFA Ultimate Teamu i rozšířeného kariérního módu.

Razantní střela

Nová mechanika střelby s důrazem na dovednosti hráčů a aspektem rizika/odměny. Podle popisu vývojářů bude velice podobná časovaným střelám známým z předchozích ročníků.

Přepracované standardní situace

Obrovská změna oproti předchozím hrám. Nová technika mění způsob zahrávání volných kopů, penalt a rohů.
Můžete si vybrat místo kontaktu s míčem, což ovlivní jeho směr, trajektorii, zakroucení a další vlastnosti.

Pokročilá fyzika nárazů (jen nejnovější generace)

Ve FIFA 23 individuální končetiny hráčů podle EA Sports přirozeněji ovlivňují výsledek situací, kdy obránci blokují míč. Cíl je stejný jako vždy - realističtější výsledky. Dráha míče by měla být ovlivněna podobněji jako v reálném fotbale.

Fyzika interakcí se sítí

Nová fyzika brankových sítí reaguje na pohyb hráčů a vytváří přirozenější interakce, pokud hráč naběhne, sklouzne se nebo spadne do branky. Menší změna, která však může být vidět v každém zápase.

Střelba

Ve FIFA 23 se objeví různé trajektorie střel včetně přízemních, padajících, skákajících a rybiček.

Bránění

Důrazné skluzy s odkopem míče, fyzické zákroky a dokonce obranné zákroky patičkou. To vše v dalším ročníku fotbalového simulátoru od EA Sports.

Přihrávky

Do FIFA dorazí i nové typy přihrávek: vnějším nártem, efektně patičkou, z voleje a s využitím nových animací odkopů míče.