Královský turnaj Krušovice - pravidla

Pořadatel turnaje PLAYzone.cz (dále jen „PZ") si vyhrazuje právo na změnu kteréhokoliv z níže uvedených pravidel a to i v průběhu kterékoliv soutěže, v níž budou tato pravidla použita (dále jen „pravidla").

Admin (vedoucí) každé soutěže (která tato pravidla převzala) má právo na změnu/úpravu kteréhokoli pravidla jakož i rozhodnutí o udělení výjimky v konkrétním přesně definovaném případě. Veškeré zde nespecifikované případy řeší admin individuálně. Berte prosím v potaz, že některá pravidla nelze aplikovat na všechny typy turnajů.

 

Královský turnaj Krušovice není nijak spojen ani sponzorován společností Electronic Arts ani EA SPORTS. 

 

1. Povinnosti hráčů a omezení

1.1. Královský turnaj Krušovice je určený pouze pro hráče, kteří v době finálového turnaje (15. května 2021 včetně) budou mít minimálně 18 let. Každý hráč je proto povinen mít na svém PLAYzone účtu vyplněný svůj věk. Hráčům, kteří nebudou mít na profilu věk vyplněný, nebude dovoleno zúčastnit se turnaje. 

1.2. Každý hráč má povinnost dostavit se k zápasu do 15 minut po jeho oficiálním začátku. Pokud se hráč nedostaví, bude zápas kontumován ve prospěch hráče, který se dostavil. 

1.2.1. Pro potvrzení kontumace je nutné kontaktovat admina, kterému musí být doložen screenshot s časem (je potřeba nahrát přímo k patřičnému zápasu do komentářů). 

1.3. Každý zápas má jasně určený čas a datum odehrání, které není možné změnit. 

1.4. Hráč je povinen respektovat rozhodnutí admina, byť se hráči může zdát jakkoliv nesmyslné. Hráč se poté může odvolat k hlavnímu adminovi. Porušení tohoto pravidla může vést k vyloučení ze soutěže a zabanování daného hráče. (Záleží na adminovi jak dlouhý trest udělí).

1.5. Vytváření neopodstatnených protestů k zápasu bez udání přesného popisu nebo důkazů je také zakázano. Za otevření takovéhoto protestu může být kapitán potrestán banem až na 30 dní.

1.6. Je zakázáno používání jakékoliv externího programu, který mění vlastnosti hry, a nebo zvýhodňuje hráče oproti ostatním.

1.7. Veškerá komunikace s adminem probíhá prostřednictvím komunikačního kanálu discord. Při probíhající herní fázi turnaje je hráč povinen být online a komunikovat s adminem a ostatními hráči v případě potřeby.

1.8. V případě problémů se spojením, kdy oba hráči prokážou, že mají správný NAT type (1 nebo 2), bude o postupujícím muset rozhodovat los. 

 

2. Obecná ustanovení

2.1. Za nesportovní či jinak nevhodné chování může být uložen ban v maximální výši až 3 měsíce

2.2. Za cheating či další závažná porušování pravidel může být uložen ban v maximální výši až 10 let (permanentní)

2.3. Dále je třeba se na našich turnajích řídit pravidly fair play. Následující body zmiňují nejvážnější prohřešky vůči fair play chování, které sice nebudeme jakkoliv tolerovat, ale protože jejich závažnost může být diametrálně odlišná, není možné tresty za jejich porušení paušalizovat. Konkrétní prohřešky tedy budou vždy individuálně prošetřeny a na základě shromážděných důkazů i míry jejich míry dopadu vznikne vždy specifický trest, který se může týkat buď jednotlivce či celé skupiny lidí (týmu, hráčů, managmentu). Může se jednat o kontumaci zápasu, diskvalifikaci týmu ze soutěže, ale i zabanování hráče či celého týmu.

 • Úmyslná prohra
 • Pokud o podplacení
 • Fixlování se sázkami
 • Vyhrožování
 • Současně ale i jiné situace, které v rámci porušení fair play mohou nastat

2.4. Za vytvoření multiúčtu může být udělen trest ve výši několika let (permanentní ban).

2.5. Všichni hráči se chovají s respektem směrem k jejich protihráčům a drží se standardních civilizovaných pravidel. Jestliže se hráč bude chovat neslušně, musí počítat s výstrahou nebo jinou formou trestu. Kromě toho hráč riskuje vyloučení z turnaje.

 

3. Nastavení hry

3.1. Hráči si musí soupeře přidat do přátel na PS4 (PSN ID naleznete v profilu hráče na webu Playzone). Hráč musí mít správně vyplněné své PSN ID.

3.2. Hru zakládá vždy hráč napsaný v pavouku výše.

3.3. Obě strany kontrolují nastavení lobby, spuštěním zápasu obě strany s nastavením souhlasí a není možné se později k chybnému nastavení odvolávat.

3.4. Nastavení her

 • Mód: "on-line versus"
 • Obtížnost: ALL-STAR
 • Herní styl: soutěžní
 • Délka třetiny: 4 minuty
 • Pravidla: Vlastní
 • Bitky: VYP
 • Vyloučení: ZAP
 • Zranění: ZAP
 • Postavení mimo hru: Pozdržený
 • Zakázané uvolnění: Hybridní
 • Prodloužení: 5min (3 na 3), pak nájezdy
 • Ovládat brankáře při nájezdech: ZAP

 

4. Zadávání výsledků

4.1. Hráč je povinen si po konci zápasu zaznamenat screenshot obrazovky s výsledkem. 

4.1.1. Úmyslné zadávání špatného výsledku může vyústit v ban ve výši 14 dnů.

4.2. Hráč screenshot nahraje ke konkrétnímu zápasu na webu PLAYzone (maximální velikost obrázku je 2MB). Případě problému kontaktujte admina daného turnaje pomocí aplikce Discord.

4.3. Po dohrání hry má každý hráč 10 minut na odeslání výsledků, případně na podání stížnosti či protestu. 

 

5. Přenos zápasu

5.1. Finálový turnaj, který se bude konat 15. května 2021, bude živě vysílán na www.twitch.tv/playzonecz

5.2. Finalisté mají povinnost zajistit přenos hry, který si pořadatel turnaje PLAYzone s.r.o může vzít a dále jej zpracovat do svého vysílání. 

5.3. V případě nejasností či dotazů ohledně zajištění přenosu hry kontaktuje pořadatele soutěže (za PLAYzone Magdaléna Havlíková, havlikova@playzonecz, discord Majduss#6832)

 

6. Ceny

 • 1. místo - konzole Sony PlayStation 5
 • 2. místo - roční zásoba piva Krušovice

6.1. Ceny budou předány do 30 dnů od dodání kompletních údajů pro jejich doručení.

6.2. Výherci budou kontaktováni po skončení finálového turnaje zástupcem PLAYzone, aby tyto údaje poskytli.