Finální pořadí

1. Domlouvání Zápasů
Zápasy si domlouváme na našem  komunikačním  kanálu Discodu

Požadavky internetu

Internet nesdílený s minimální rychlostí připojení 5 MB/s, stabilní s optimální odezvou (bez lagů). Ping se soupeři v rozmezí 10 - 50 ms.

Nastavení zápasu

vlastní (prodloužení 3na3)
 třetina 4 minuty, obtížnost:superstar a nastavení soutěžní. Ovládání golmanů manuální.

-Nemohou-li se dva hráči spojit, řídí se následujícím postupem: - hráči si u sebe ověří nastavení konzole - zkusí to v jiný termín - zkusí prohodit domácího a hostujícího (musí souhlasit oba) - zkusí spojení přes týmovou hru (musí souhlasit oba) Pokud se spojit nelze a prokáže-li se, že hráč má problémy se spojením s více protihráči, bude se zvažovat kontumace zápasů (bude-li se jednat o problém čítající celkově max. 6 zápasů). Jednalo-li by se o více jak 6 zápasů, bude hráč vyloučen z ligy, pokud se nebude snažit vyřešit problém s konektivitou.

-Hráči se domluví na ukončení rozehraného zápasu. Pokud padli již góly, skore se přenese do opakované hry, nedomluví-li se hráči jinak. Hráči se pokusí odehrát zápas znovu v nejbližším možném termínu. Pokud je problém s laggy u hráče a tato věc se bude opakovat, tak všichni admini zkusí zápas s dotyčným hráčem a rozhodnou se, jak dál postupovat (podle toho zda se jedná o nehratelné nebo mírné lagování při hře).

-Pokud zápas spadne bez zjevného zásahu hráčů (problém s EA servery, výpadek dodávky elektrického proudu, výpadek internetového připojení, apod.), tak se zápas dohrává okamžitě poté případně v nejbližším možném termínu. Hráči se domluví na dohrání zápasu takovým způsobem, aby bylo odehráno celkem 60minut základní hrací doby, při remíze 5minut prodloužení a je-li nutné, tak samostatné nájezdy. Při pádu hry jsou OBA hráči povinni vyfotit statistiky.

-Pokud hráč vypne zápas prokazatelně sám - např. po předchozích nadávkách soupeři, nastává podmíněné vyloučení hráče z ligy. Hráč, který je již v té době na BlackListu z tohoto důvodu, je vyloučen z ligy okamžitě (je potřeba dodat jako důkaz komunikaci mezi hráči ) po obdržení screenu adminy PZVHL hráče potrestají
A.Napomenutí
B.vyloučení z ligy (Další sezónu může hrát znovu)
C.Perma ban (Pokud jse to bude opakovat)

-Během zápasu, je zakázáno soupeři psát zprávy na PlayStation

-Když budete mít jakýkoliv problém,nápad či trápení, tak neváhejte a napište soukromou zprávu buď prezidentům webu nebo adminovi, který dannou soutěž řídí!

-Pokud hráč nadává adminům, či soupeři, zesměšňuje, nadává hráči za jeho způsob hry, je podmínečně vyloučen z ligy. Hráč, který je již na BlackListu z tohoto důvodu, je vyloučen z ligy okamžitě. (je potřeba dodat jako důkaz komunikaci mezi hráči )Dále by se každý měl chovat fair-play a neměl by zdržovat hru(stání s pukem za brankou atd...)

-Administrátor ligy má rozhodující slovo při výběrů hráčů do turnaje.
Admini PZVHL  PLAYZONE HUT LIGY ligy si vyhrazují možnost změny pravidel i během sezóny.
Admin tým dle svého uvážení uděluje písemná napomenutí každému hráči, který porušuje pravidla, nebo se nechová slušně.