Přejít k hlavnímu obsahu

Ochrana osobních údajů

Při nakládání s daty se zavazujeme řídit zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Společnost PLAYzone s.r.o., provozovatel stránky www.playzone.cz, prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000Sb., a v souladu s Obchodními podmínkami společnosti PLAYzone s.r.o.

Jaké údaje shromažďujeme a k čemu slouží?

V rámci webu shromažďujeme údaje ve dvou případech, a to pokud se přihlásíte k odběru newsletterů nebo pokud se registrujete na náš portál (založíte si zde uživatelský profil). V obou případech od Vás potřebujeme znát e-mail, v případě kontaktního formuláře pak i celé jméno. V případě výhry v jednom z našich turnajů od Vás potřebujeme znát také kompletní údaje k zaslání fyzické výhry (celé jméno, adresa doručení, telefon, email) nebo v případě peněžní výhry totožné údaje, navíc doplněné o bankovní spojení, abychom mohli transakci realizovat. Pro účetní ověření je nutné Vaše jméno, které je uvedeno na protokolu o výhře, uvést také veřejně do turnaje, v němž jste finanční obnos vyhrál.

Jak můžete existenci těchto dat ovlivnit?

V případě newsletterů je možné se odhlásit od jejich odběru přímo z emailu, ve kterém Vám newsletter dorazil - odhlášení dále probíhá automaticky (nicméně rozesílání newsletterů jsme ukončili v roce 2018 a dále v něm nemáme v plánu pokračovat). Veškeré ostatní úkony jako úprava údajů ve Vašem profilu je možné upravovat přímo ve Vašem profilu po přihlášení do něj. V případě, že chcete profil smazat či provést úkon, který není standardně uživateli povolen, využijte kontaktní formulář, jenž rovněž naleznete přímo ve svém profilu po přihlášení do něj.