Přejít k hlavnímu obsahu

PLAYzone aréna na Prague Car Festivalu

Netradiční auta již tradičně na konci prázdnin. Pátý ročník Prague Car Festivalu, největší motoristické výstavy v ČR zaměřené na sportovní a upravené vozy, se koná 3. a 4. září na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Hlavním tématem budou opět krásná auta a bohatý doprovodný program, který organizátoři připravují nejen pro skalní fanoušky automobilů, ale i pro širokou veřejnost.

Kde: Praha - Letňany
Kdy: 3. a 4. září 2016
Vstupenky: více informací ZDE
Událost: Facebook událost s nejnovějšími informacemi ZDE
Na co se můžete těšit: Racing Cars, Tuning Cars, sériové vozy, expozice Škoda, ameriky

PLAYzone aréna nabídne návštěvníkům mladšího i staršího věku nálož doprovodné zábavy. Hlavním motivem budou samozřejmě závodní hry a turnaje, do kterých se budete moci zapojit v naší zóně na stáncích Lenovo Intel, GIGABYTE AOC, DX Racer a DELL Alienware.

Seznam Prague Car Festival turnajů v PLAYzone aréně:

Mimo turnaje bude připravena také razítková soutěž, díky které se může každý návštěvník zapojit do slosování o perfektní ceny. Pro to stačí během dvou dní pouze sesbírat 5 razítek z našich 5 stánků, které si vysloužíš odzkoušením produktů, zahráním si na herních mašinách nebo účastí v turnaji. Zahraješ si, pobavíš se a třeba ještě něco vyhraješ, co může být lepší?

Lenovo

Na stánku Lenova budou připraveny herní mašiny IdeaPad Y700 a Y900 poháněné procesory Intel Skylake 6. generace společně se super soutěžemi! Připraveny budou i DX RACER playseaty, na kterých se díky IdeaCentre Y900 bude závodit o sto šest! Lenovo také věnovalo hlavní cenu do slosování, kterou je našlapaný 15" IdeaPad Y700.


GIGABYTE

Na top hardware od společnosti GIGABYTE si návštěvníci Prague Car Festivalu budou moci zahrát novou pecku Valentino Rossi The Game a zapojit se tak do soutěží o ceny, jako je například Z170-HD3 DDR3. Při hraní se pak můžete pokochat nejmodernějším hardwarem, jako jsou základní desky a herní periferie.

DXRACER

Účel prvotřídního pohodlí při hraní splňují unikátní židle DX RACER, do kterých si jednou sednete a nebude chtít jiné. V Letňanech budou mimo celé škály pohodlných křesel připraveny také herní stoly nebo virtuální realita. Do slosování o ceny pak byly věnovány polštárky do auta na pohodlné cestování.

DELL

Na stánku DELL Alienware bude připravena mimozemská výpočetní technika, jako jsou nabušené herní notebooky poháněné procesory Intel Skylake 6. generace, na kterých můžete otestovat AAA herní tituly na nejvyšší detaily. Mimo notebooků budou připraveny také desktopy Area51 a X51, na kterých se bude závodit v simulátoru F1 o periferie Alienware.


AOC

Na stánku GIGABYTE bude mimo základních desek připraveno také několik herních stanic, na kterých si budete moci zapařit nejnovější hry. Zážitek z hraní pak podpoří elitní herní monitory, které poskytují moderní technologie FreeSync a G-Sync či frekvenci 144 Hz.
Valentino Rossi The Game

Na stáncích v PLAYzone aréně čeká na návštěvníky nejnovější závodní pecka s názvem Valentino Rossi The Game. Hra na motivy legendárního VR46 vychází v těchto dnech a tak neexistuje lepší možnost, než si přijít na Prague Car Festival zahrát a třeba i něco vyhrát! Kromě samotné hry bude v soutěžích možné získat i další merchandise spojený s touto hrou, plakáty a další.