Přejít k hlavnímu obsahu

PLAYzone aréna na Utuberingu - Brno

Utubering

Unikátní festival Utubering je určen pro milovníky čtyř odvětví. Aktivity na tomto festivalu se dělí na gaming, fashion, entertainment a music. Na své si tak přijde naprosto každý, ať už se zajímáte o hry na počítači či mobilech, líčení nebo zábavu a hudbu všeho druhu.

Kde: Brno - Výstaviště BVV
Kdy: 6. května 2016
Vstupenky: V prodeji ZDE
Událost: Facebook událost s nejnovějšími informacemi ZDE

Základní body programu na Utuberingu:

  • Sekce GAMING - o program v této sekci se postarají známé tváře na domácí scéně a to Herdyn, GoGo, DeeThane, PedrosGame, Jirka Král a celá řada dalších.
  • Sekce MUSIC - v hudební části během festivalu vystoupí jména jako Voxel, Slza, Johny Machette, Atmo Music, Pavel Callta nebo Sebastian.
  • Sekce ENTERTAINMENT - tady se mohou návštěvníci těšit na populární YouTubery jako Kovy, Stejk, Martin Rota, Selassie, Jmenuji se Martin a spoustu dalších.
  • Sekce FASHION - o náplň programu v koutku krásy se postarají známé postavy jako Teri Blitzen, Gabrielle Hecl, GetTheLouk nebo Shopaholic Nicol.

  • Seznam hostů na brněnském Utuberingu naleznete zde.
  • Více o festivalu Utubering se můžete dočíst zde.

PLAYzone aréna přinese návštěvníkům brněnského Utuberingu velkou porci zábavy! Přijďte se podívat na nové technologie Samsung, XBOX One, Intel, AOC, MSI, Acer, HAL3000, NVIDIA, DXRacer, DELL. V sekci GAMING máme připraven ten nejpestřejěší program, aby každý odcházel domů z Utuberingu se super zážitkem!

MSI

V kiosku MSI budou jen a jen špičkové technologie. Jmenovitě se můžete těšit na bombu v podobě grafické karty GTX 970 Gaming 4G, základní desky jako Z170A Gaming M9 ACK a chybět nebudou ani výkonné herní notebooky či MSI desktop Nightblade X2.

SamsungPřipravený pro vás bude také stánek společnosti Samsung, kde si budete moci vyzkoušet nadupané mobilní vlajkové lodě z řady Galaxy S7, výkonné herní tablety Tab S2, chytré hodinky Gear S2 či perlička v podobě virtuální reality Gear VR.
HAL3000V rámci PLAYzone arény budou připraveny mašiny od HAL3000 ze série HAL3000 MČR 6. generace, na kterých si každý bude moci vyzkoušet nejnovější herní pecky v té nejlepší kvalitě! Více o těchto strojích zde.
AOC
Monitory AOC, to je budoucnost. Cílem společnosti je přinášet skutečnou hodnotu a vynikající služby za příznivou cenu. Na na tomto stánku si budete moci vyzkoušet ty nejelitnější herní monitory na trhu!
Xbox OneXbox One s Kinectem přece na takové akci nemůže chybět! Přijďte si zatančit na Kinectu nebo zapařit pecky, jako jsou Forza 6, FIFA 16 či Minecraft. Pokud se chcete bavit, tenhle stánek je volbou číslo jedna!
INTELHlavním motivem nejnovějších technologií Intelu bude "Tvorba videí". Profesionálové budou zájemce učit základní i pokročilější techniky střihu. Dále bude mít každý možnost is zahrát na výkonných strojích s procesory Skylake ve 4K rozlišení. Nebo by vás lákalo ovládat hru gesty pomocí Intel RealSense?
Acer Predator


Věděli jste, že společnost Acer vedle dalších věcí vyrábí také herní notebooky? Modely ze série Acer Predator jsou opravdovou špičkou, ať už jde právě o herní notebooky nebo také tablety. Všechny tyhle modely budou k vyzkoušení právě na Utuberingu!


NVIDIA
Stánek NVIDIA bude tématicky zaměřen okolo virtuální reality, konkrétně HTC Vive. Tato pokročilá technologie omámí každého, k jejímu provozu je však potřeba super-výkonných grafik, kterými disponuje právě NVIDIA. Více o virtuální realitě naleznete zde.
DXRacer
Nejeden hráč by si nedokázal představit svůj život křesla od DXRacer. Tato značka nedávno představila nové modely v sérii F nebo také svítící židle v sérii RL. Přijďte si vyzkoušet ta pravá hráčská křesla!
DELLPlanetu zemi navštívila mimozemská civilizace a zanechala za sebou výpočetní techniku z jiného světa. Aspoň by to vysvětlovalo, kde se DELL dostal k tak nabušeným herním notebookům, které můžete otestovat na AAA herních titulech na nejvyšší detaily.