Přejít k hlavnímu obsahu

PLAYzone aréna na Vodafone YOU FESTu

YOU FEST

Sobota nabitá nejžhavějšími kapelami, vystoupením youtuberů, gaming zone, workshopy s idoly moderní doby a špičkovým gastro za dostupné ceny. Festival si užijí také rodiče, pro které jsou připraveny relax & beauty zone, chlapský koutek i doplňkový program pro ty nejmenší. Zkrátka, když na Vodafone YOU FEST vyrazí celá rodina, tak se nikdo nebude nudit.

Kde: Výstaviště Praha - Holešovice
Kdy: 17. září 2016
Vstupenky: zakoupíte v síti Ticketportal
Událost: Facebook událost s nejnovějšími informacemi ZDE

  • Music & YouTube zóna: Majk Spirit + H16, SLZA, Sebastian, ATMO Music, Fallenka, DeeThane, Martin Rota, Sterakdary, Dominik Feri, Ben Cristovao a Barbaři a další

  • Gaming zóna: PLAYzone aréna, Vodafone zóna, křest NHL 17 s hráči HC Sparta Praha, moderní technologie, turnaje o super ceny, setkání s herními osobnostmi

  • Chill & food zóna: 35 stánků s tím nejlepším jídlem - Africká kuchyně, Seafood, asijský Street Food, Indická kuchyně, dorty, Grill point, Burgery a spoustu dalšího

Součástí gaming části bude mimo PLAYzone arény a celé řady stánků se zajímavým programem také COOL stage, kde bude v průběhu dne opravdu nadupaný program.

Vodafone
V koutku Vodafone nebude chybět herna s nadupanými stroji Republic of Gamers, kde se v průběhu dne bude pařit CSko a další super hry. Neváhejte přijít a vyzvat DeeThana, Martina Rotu či Sterakdaryho v Challenge! Ukaž, že #jetovtobě.
AOC
Na stánku s HAL3000 MČR Pro 6. generace a herními 144 Hz monitory AOC budou v průběhu dne probíhat turnaje. Od 12:00 se bude hrát 1v1 League of Legends, od 15:00 závodit v Project CARS a zlatým hřebem bude 1v1 turnaj v CS:GO od 18:00.

Samsung

Součásti PLAYzone arény bude Samsung se svými moderními technologiemi, chybět nebude virtuální realita nebo vlajková loď Galaxy S7. V průběhu dne se bude na stánku nacházet i streamer CzechCloud a dvojice hráčů eSuby Pokrovač a Faeli, s nimiž jsou od 14:30 a 17:00 připraveny turnaje a teamwars, do kterých se bude moci zapojit naprosto každý.
KB
Prim ve stánku Komerční banky bude na You Festu hrát nejnovější FIFA, během celého dne se bude na stánku bude pohybovat YouTuber Fimlar, se kterým se v jednom z turnajů od 13, 15 či 17 hodin budete moci utkat a také ho porazit. Hrát se bude o super ceny.
Xbox One
Xbox One nabídne návštěvníkům naprosto unikátní program a to spouštěcí akci NHL 17. V rámci programu na stage nejprve bude hra pokřtěna komentátorem Lelkem a hráči HC Sparta Praha, poté přímo na stánku bude možnost pařit až do večera.
ROG
Společnost ASUS bude již podruhé pořádat sraz Republic of Gamers, Republiky Hráčů. Na programu bude v 11:00 "warm-up" proti sexy hráčkám z týmu ROG.female, do tuhého půjde od 13:00, kdy bude čelit soupeřům profesionální hráč ZEDKO z týmu ROG.eXtatus, hrát se bude samozřejmě o krásné ceny. V doprovodném programu se bude soutěžit například v moderní FPS střílečce Overwatch.
Nintendo
Ani Nintendo se svojí populární konzolí Wii U nemůže na You Festu chybět. Pro celodenní hraní budou připraveny herní kiosky se zábavnými tituly, ke kterým si návštěvníci všech věkových kategorií mohou přijít celý den odpočinout od náruživého programu.