Přejít k hlavnímu obsahu
Přihlášení
Registrace
Hlavní navigace
Články
Turnaje
Zápasovník
Hry
Naše projekty
MCR.gg
playzonearena.cz
shop.playzone.cz
pzchallenge.cz
Tipsport CS
FnaticPLAY
Filtrování podle her
Brawl Stars
CS2
Dota 2
FC 26
Fortnite
LoL
Marvel
PUBG
Siege X
Rocket League
TFT
VALORANT
Filtrovat
Zrušit filtr
CS 1.6
17. 5. 2011
|
pAZL
fnaticPLAY: eSuba.LG v prvním kole s dundermixen
Jak už z nadpisu vyplývá, turnaj konaný pod záštitou australské organizace fnatic, se hraje už dnes od 18:00 a chybět nebude ani české želízko v ohni.UPDATE 17:16 - eSuba.LG v prvním kole narazí na dundermixen, který je složen z předních švédských hráčů (pronax, moddiii, Zyppe, BARBARR, joypop)Už v pondělí vybrali organizátoři turnaje náhodných 22 týmů, mezi nimiž je i mistr České republiky, tým eSuba.LG. Sestava okolo Petra "ptex" Tomáška tak dostává šanci zahrát si proti zahraničním týmům o krásných $5,000.
CS 1.6
9. 5. 2011
|
Man1
Nový fnatic PLAY turnaj o 5.000$!
Australská organizace fnatic si pro evropské hráče připravila další z řady turnajů fnatic PLAY MSi. Tentokrát se do turnaje připojuje i společnost SteelSeries a dotace se tak vyšplhala na krásných pět tisíc dolarů.Turnaj bude otevřen pro dvaatřicet předních evropských týmů, tudíž každá registrace neznamená, že si každý zahraje o níže uvedené ceny. Prozatím se mezi ostatními týmy nachází pouze jediný český tým, celek nEophyte. Dostane se třetí nejlepší tým z nedávného MČR mezi dvaatřicet soutěžících?
8. 8. 2010
|
MAJKL
Fnatic PLAY Heroes of Newerth turnaj
Posledním ze série FnaticMSI PLAY BEAT IT turnajů se nezadržitelně blíží. Po CS 1.6 a Quake Live přišla řada na populární Heroes of Newerth.
16. 7. 2010
|
MAJKL
S2 Games sponzorují FnaticPLAY HoN Turnaj
Společnost S2 Games, která stojí za vývojem hry Heroes of Newerth, se stává jedním z hlavních sponzorů HoN turnaje, který bude pořádán v rámci série FnaticPLAY.Turnaj má už nyní podporu hlavního sponzora organizace Fnatic, ovšem S2 Games se rozhodli přidat navrch dalších 1800 dolarů jako bonus (téměř 40 tisíc korun).