Katy.PerryZdar. Ve 20:00 budu mít nejspíš nějakou práci. Pokud můžeš, odehrál bych to třeba v 19:00 nebo 21:00, jak ti to vyhovuje. Díky Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 7. 11. 2011 16:24 Trvalý odkaz
MedulinČauves.Problém nemám ani s jedním časem ale radši bych ten v 19:00. :good: Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 7. 11. 2011 16:41 Trvalý odkaz
Katy.PerryOdpověď na od MedulinK, takže v 19:00 na Garena TFT tournament room 3, ok? :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 7. 11. 2011 16:45 Trvalý odkaz
Medulinok,budu tam :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 7. 11. 2011 17:04 Trvalý odkaz
Zdar. Ve 20:00 budu mít nejspíš nějakou práci. Pokud můžeš, odehrál bych to třeba v 19:00 nebo 21:00, jak ti to vyhovuje. Díky
Čauves.Problém nemám ani s jedním časem ale radši bych ten v 19:00. :good:
Odpověď na od Medulin
K, takže v 19:00 na Garena TFT tournament room 3, ok? :)
ok,budu tam :)