.WebGNazdar, zápas je naplánovaný na dnes na 20:00, napíš či budeš mocť. Díky.Edit: Dnes nemožem, vyhovoval by mi tak piatok o 20:00 máš nejaký iný návrh?! Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 7. 11. 2011 15:37 Trvalý odkaz
M4mb0Ahoj je ještě možnost odohrát zápas? Byl jsem týden v nemocnici bez internetu. Co dnes? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 14. 11. 2011 12:01 Trvalý odkaz
glassesfotky misto replaye:D Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 14. 11. 2011 20:02 Trvalý odkaz
.WebGProtože už jsem se to chystal kontumovat, a naposlednou chvíli napsal M4mb0 tak jsem to s ním odehrál. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 14. 11. 2011 20:44 Trvalý odkaz
M4mb0Replaye mám, ale asi už nebudou potřeba že. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 15. 11. 2011 19:26 Trvalý odkaz
Nazdar, zápas je naplánovaný na dnes na 20:00, napíš či budeš mocť. Díky.
Edit: Dnes nemožem, vyhovoval by mi tak piatok o 20:00 máš nejaký iný návrh?!
Ahoj je ještě možnost odohrát zápas? Byl jsem týden v nemocnici bez internetu. Co dnes?
fotky misto replaye:D
Protože už jsem se to chystal kontumovat, a naposlednou chvíli napsal M4mb0 tak jsem to s ním odehrál.
Replaye mám, ale asi už nebudou potřeba že.