Přejít k hlavnímu obsahu

Detail zápasu

Freewin pro vOsh

Čau, já sem před chvíli přijel z práce a sem uplně ko, mohli by sme se domluvit, že by sme to odehráli někdy jindy? Zejtra a pozejtří mám čas kdykoliv a v sobotu taky. Tak bych čas nechal libovolně na tobě. Díky vOsh

Po, 7. 11. 2011 18:10 Trvalý odkaz