vOshČau, já sem před chvíli přijel z práce a sem uplně ko, mohli by sme se domluvit, že by sme to odehráli někdy jindy? Zejtra a pozejtří mám čas kdykoliv a v sobotu taky. Tak bych čas nechal libovolně na tobě. Díky vOsh Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 7. 11. 2011 18:10 Trvalý odkaz
vOshHm tak sem se na chvíli vyspal a čekám ma chanellu! Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 7. 11. 2011 19:58 Trvalý odkaz
e1fV neděli dám Enjoy zlutou kartu za ignoraci, pokud se neozves. Domluvte se na novem terminu. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 7. 11. 2011 22:52 Trvalý odkaz
Čau, já sem před chvíli přijel z práce a sem uplně ko, mohli by sme se domluvit, že by sme to odehráli někdy jindy? Zejtra a pozejtří mám čas kdykoliv a v sobotu taky. Tak bych čas nechal libovolně na tobě. Díky vOsh
Hm tak sem se na chvíli vyspal a čekám ma chanellu!
V neděli dám Enjoy zlutou kartu za ignoraci, pokud se neozves. Domluvte se na novem terminu.