Přejít k hlavnímu obsahu

Detail zápasu

Freewin pro glasses

Omlouvám se, ale nejsem si jist, jestli dnes stihnu dorazit domů do 8. Proto bych se chtel domluvit a odložit zapas na zitra? jestli je to mozne?. Diky

Po, 7. 11. 2011 14:18 Trvalý odkaz

cau, sorry ja teprve ted zjistil ze liga uz odstartovala:D dneska muzu temer kdykoliv tak jestli se ti chce klidne kolem 20:00

Ne, 13. 11. 2011 12:50 Trvalý odkaz