StevousOmlouvám se, ale nejsem si jist, jestli dnes stihnu dorazit domů do 8. Proto bych se chtel domluvit a odložit zapas na zitra? jestli je to mozne?. Diky Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 7. 11. 2011 14:18 Trvalý odkaz
e1fGlasses ozvi se. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 7. 11. 2011 22:53 Trvalý odkaz
StevousKdy tedy odehrajem zapas?! Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Čt, 10. 11. 2011 15:08 Trvalý odkaz
glassescau, sorry ja teprve ted zjistil ze liga uz odstartovala:D dneska muzu temer kdykoliv tak jestli se ti chce klidne kolem 20:00 Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 13. 11. 2011 12:50 Trvalý odkaz
StevousPromin, prispevek jsem si precetl teprve ted :-) muzem to odehrat v utery ve 20:00? to mám čas.. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 13. 11. 2011 21:42 Trvalý odkaz
glassesjak chces klidne ale muzem dnes vecer z ostatnima, ale jestli neprijdes pocitam s uterkem 20:00 Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 14. 11. 2011 05:04 Trvalý odkaz
StevousOkey, tak to klidne odehrajem dnes kolem té 20:00 S tím myslím problém nemám :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 14. 11. 2011 14:36 Trvalý odkaz
glassesjestli chches at pak nezdrzujem kolem 8 prijd na 19:00 a vyjde to krasne napis jestli j Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 14. 11. 2011 15:33 Trvalý odkaz
StevousSorry, nebyl jsem tu.. ted jsem dorazil domu.. Omlouivám se, myslel jsem, ze zapas odehrajem v 8. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 14. 11. 2011 20:08 Trvalý odkaz
Omlouvám se, ale nejsem si jist, jestli dnes stihnu dorazit domů do 8. Proto bych se chtel domluvit a odložit zapas na zitra? jestli je to mozne?. Diky
Glasses ozvi se.
Kdy tedy odehrajem zapas?!
cau, sorry ja teprve ted zjistil ze liga uz odstartovala:D dneska muzu temer kdykoliv tak jestli se ti chce klidne kolem 20:00
Promin, prispevek jsem si precetl teprve ted :-) muzem to odehrat v utery ve 20:00? to mám čas..
jak chces klidne ale muzem dnes vecer z ostatnima, ale jestli neprijdes pocitam s uterkem 20:00
Okey, tak to klidne odehrajem dnes kolem té 20:00 S tím myslím problém nemám :)
jestli chches at pak nezdrzujem kolem 8 prijd na 19:00 a vyjde to krasne napis jestli j
Sorry, nebyl jsem tu.. ted jsem dorazil domu.. Omlouivám se, myslel jsem, ze zapas odehrajem v 8.