MedulinČau.Jak to vidíš můžes v Pondělí?? :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Pá, 11. 11. 2011 06:49 Trvalý odkaz
Lucky25ca0 je mi luto, aj prvy zapas som odlozil, pondelok je jediny den co nemozem, utorok mozem vecer a ostatne dni kludne ktorukolvek hodinu, takze si povec cas a den a ja tam budem :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Pá, 11. 11. 2011 16:21 Trvalý odkaz
Lucky25a keby si chcel, mozeme este tento weekend kludne, nejak vecer :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Pá, 11. 11. 2011 21:16 Trvalý odkaz
Lucky25najlepsie by bolo v nedelu (zajtra), to som cely den doma :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte So, 12. 11. 2011 13:05 Trvalý odkaz
Medulintak můžeme to odehrát dneska,asi na večer to vidím :/ Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 13. 11. 2011 09:48 Trvalý odkaz
Lucky25ale samozrejme len ak mas cas, len si napis plz presne hodinu, abych tu bol, dojdem na garena turnament room 3 :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 13. 11. 2011 11:48 Trvalý odkaz
Lucky25tak ja dojdem 20:00, mozno sa mi podari 19:30, ak tu budes odohrame a ak ne dame cez tyzden, hf Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 13. 11. 2011 16:31 Trvalý odkaz
Medulinok 20:00 budu tam :wink: Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 13. 11. 2011 16:50 Trvalý odkaz
Lucky25kk budem sa tesit :) ja uz som doma takze tam tiez budem =p Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 13. 11. 2011 18:29 Trvalý odkaz
Čau.Jak to vidíš můžes v Pondělí?? :)
ca0 je mi luto, aj prvy zapas som odlozil, pondelok je jediny den co nemozem, utorok mozem vecer a ostatne dni kludne ktorukolvek hodinu, takze si povec cas a den a ja tam budem :)
a keby si chcel, mozeme este tento weekend kludne, nejak vecer :)
najlepsie by bolo v nedelu (zajtra), to som cely den doma :)
tak můžeme to odehrát dneska,asi na večer to vidím :/
ale samozrejme len ak mas cas, len si napis plz presne hodinu, abych tu bol, dojdem na garena turnament room 3 :)
tak ja dojdem 20:00, mozno sa mi podari 19:30, ak tu budes odohrame a ak ne dame cez tyzden, hf
ok 20:00 budu tam :wink:
kk budem sa tesit :) ja uz som doma takze tam tiez budem =p