Supermario64caw, sry dnes nie, lebo je Nightcup, zajtra mozes? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte St, 16. 11. 2011 19:13 Trvalý odkaz
.WebGPovedz si čas. 19:00 ?! Može byť?! Alebo najlepšie by bolo skor, napíš čas a budem tu! Ale určite... Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Čt, 17. 11. 2011 13:45 Trvalý odkaz
Supermario64sakra, zabudol som na to, tak ak si tu , tak dnes som tu cely den, v podstate aj v sobotu aj v nedelu vo vecernych hodinach, tak ked si to precitas , daj vediet.ak mas icq tak 427-147-610 , ak nie, napis sem,budem to castejsie citat. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Pá, 18. 11. 2011 17:29 Trvalý odkaz
.WebGSuper, možme sa dohodnúť tak na 16:00 ?! Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte So, 19. 11. 2011 12:03 Trvalý odkaz
Supermario64OK :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte So, 19. 11. 2011 13:33 Trvalý odkaz
.WebGuž idem... Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte So, 19. 11. 2011 15:59 Trvalý odkaz
caw, sry dnes nie, lebo je Nightcup, zajtra mozes?
Povedz si čas. 19:00 ?! Može byť?! Alebo najlepšie by bolo skor, napíš čas a budem tu! Ale určite...
sakra, zabudol som na to, tak ak si tu , tak dnes som tu cely den, v podstate aj v sobotu aj v nedelu vo vecernych hodinach, tak ked si to precitas , daj vediet.
ak mas icq tak 427-147-610 , ak nie, napis sem,budem to castejsie citat.
Super, možme sa dohodnúť tak na 16:00 ?!
OK :)
už idem...
gg
Pagination