Přejít k hlavnímu obsahu

Detail zápasu

Freewin pro Stevous

Omlouvám se, ale dnes nemůžu ( mám noční, a v 8 večer vyjíždím ), Proto tě prosím, zda by jsme to nemohli zítra v 6 odehrát. Díky moc

Po, 14. 11. 2011 19:13 Trvalý odkaz

Jo jo, jasne v pohode, chapu to.. Jiste, ze bychom mohli zapas zahrat zitra.. Nevím však, jestli stihnu do 6 dorazit domů, tak bychom mohli zahrat zapas pozdeji, nebo jestli nemužeš, mám volno celý týden, stačí jen říci jiné datum a domluvíme se :-)

Po, 14. 11. 2011 20:07 Trvalý odkaz