StevousZdravím, dnes možná budu mít 10 - 15 minut zpoždění.. Tak na me prosím počkej se zapasem :-) urcite prijdu. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 14. 11. 2011 14:41 Trvalý odkaz
Pumk4Omlouvám se, ale dnes nemůžu ( mám noční, a v 8 večer vyjíždím ), Proto tě prosím, zda by jsme to nemohli zítra v 6 odehrát. Díky moc Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 14. 11. 2011 19:13 Trvalý odkaz
StevousJo jo, jasne v pohode, chapu to.. Jiste, ze bychom mohli zapas zahrat zitra.. Nevím však, jestli stihnu do 6 dorazit domů, tak bychom mohli zahrat zapas pozdeji, nebo jestli nemužeš, mám volno celý týden, stačí jen říci jiné datum a domluvíme se :-) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 14. 11. 2011 20:07 Trvalý odkaz
Pumk4No já jsem teď dnes ready. Jinak, pokud to nestihneš dnes, tak přinejhorším zítra v 6 :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 15. 11. 2011 17:38 Trvalý odkaz
Stevousahoj, tak už jsem dorazil a stihnul jsem to.. tak to muzem odehrat dnes? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 15. 11. 2011 17:41 Trvalý odkaz
Pumk4Tak Garena TFT Tournament Room 4 Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 15. 11. 2011 17:48 Trvalý odkaz
Zdravím, dnes možná budu mít 10 - 15 minut zpoždění.. Tak na me prosím počkej se zapasem :-) urcite prijdu.
Omlouvám se, ale dnes nemůžu ( mám noční, a v 8 večer vyjíždím ), Proto tě prosím, zda by jsme to nemohli zítra v 6 odehrát. Díky moc
Jo jo, jasne v pohode, chapu to.. Jiste, ze bychom mohli zapas zahrat zitra.. Nevím však, jestli stihnu do 6 dorazit domů, tak bychom mohli zahrat zapas pozdeji, nebo jestli nemužeš, mám volno celý týden, stačí jen říci jiné datum a domluvíme se :-)
No já jsem teď dnes ready. Jinak, pokud to nestihneš dnes, tak přinejhorším zítra v 6 :)
ahoj, tak už jsem dorazil a stihnul jsem to.. tak to muzem odehrat dnes?
Tak Garena TFT Tournament Room 4