DéKá.TomikuShttp://cs.wikipedia.org/wiki/Ve%C4%8Der Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte St, 23. 11. 2011 19:55 Trvalý odkaz
e1ftak jesi bduete hrat nightcup muezte to spojit s tim.. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Čt, 24. 11. 2011 14:49 Trvalý odkaz
RaillerWoWNa co si tady hrajes s tou wikipedii? at si da fw.. s takovym namyslenym blbounem hrat urcite nebudu nikdy nic Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte So, 26. 11. 2011 15:46 Trvalý odkaz
DéKá.TomikuSjo jsem namyšlenej blbou a nemam rád nooby kteří ve skupině neuhrajou ani mapu ale odkládají si zápasy na pátek večer... Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 27. 11. 2011 12:14 Trvalý odkaz
e1fstanovuji nové datum na 5.11. ve 21 hod, buďte tu včas, díky. doufám ze to nevadi v den mikulase :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 28. 11. 2011 21:06 Trvalý odkaz
DéKá.TomikuSon je jinej prostě.. teďka se vymlouvá, že má wifinu a nemůže hrát na to mu seru hlavně, že je to admin ligy Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 5. 12. 2011 21:49 Trvalý odkaz
http://cs.wikipedia.org/wiki/Ve%C4%8Der
tak jesi bduete hrat nightcup muezte to spojit s tim..
Na co si tady hrajes s tou wikipedii? at si da fw.. s takovym namyslenym blbounem hrat urcite nebudu nikdy nic
jo jsem namyšlenej blbou a nemam rád nooby kteří ve skupině neuhrajou ani mapu ale odkládají si zápasy na pátek večer...
stanovuji nové datum na 5.11. ve 21 hod, buďte tu včas, díky. doufám ze to nevadi v den mikulase :)
on je jinej prostě.. teďka se vymlouvá, že má wifinu a nemůže hrát na to mu seru hlavně, že je to admin ligy
Pagination