FilipusAhoj, mohli by sme to odlozit, dnes mi do toho bohuzial nieco voslo. Povedz si hocikedy od zajtra. Mozem stale, akurat v stredu az od 21:00 Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 14. 11. 2011 16:27 Trvalý odkaz
Ahoj, mohli by sme to odlozit, dnes mi do toho bohuzial nieco voslo. Povedz si hocikedy od zajtra. Mozem stale, akurat v stredu az od 21:00