Katy.PerryZdar, stále nemám na čem hrát, takže by mi vyhovovalo odehrát zápas jindy. Až se mi vrátí notebook z opravy, tak se domluvíme, ok? Díky Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 21. 11. 2011 18:27 Trvalý odkaz
e1ftakový přístup se mi líbí, thx Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 21. 11. 2011 23:03 Trvalý odkaz
Katy.PerryNoťas je zpět, takže se můžeme domluvit. Mně by to vyhovovalo zítra/pozítří kdykoliv kromě rána. Jinak spíš k večeru po osmý hodině, jak tobě? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 29. 11. 2011 19:57 Trvalý odkaz
Katy.Perrygg, sry za ten konec ;) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 12. 12. 2011 20:38 Trvalý odkaz
Zdar, stále nemám na čem hrát, takže by mi vyhovovalo odehrát zápas jindy. Až se mi vrátí notebook z opravy, tak se domluvíme, ok? Díky
takový přístup se mi líbí, thx
Noťas je zpět, takže se můžeme domluvit. Mně by to vyhovovalo zítra/pozítří kdykoliv kromě rána. Jinak spíš k večeru po osmý hodině, jak tobě?
gg, sry za ten konec ;)