.WebGčau, mohli by sme to odohrať skor?! tento týždeň?! Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Čt, 17. 11. 2011 13:46 Trvalý odkaz
.WebGAhoj, tak ak sa mi do zajtra neozveš a nedohodneme sa na termíne, dávam 1:0 keďže ani iné zápasy nemáš odohrané. Tak sa mi ozvi čím skor. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 20. 11. 2011 15:23 Trvalý odkaz
vOshJo odehrajem to dneska, jinak si dám win. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 21. 11. 2011 16:54 Trvalý odkaz
.WebGDnes nemožem, takže piatok 17:00 right?! Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 21. 11. 2011 19:18 Trvalý odkaz
vOshJo, kdybych nemohl tak ti to sem napíšu. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 21. 11. 2011 23:59 Trvalý odkaz
.WebGTakže platí dnes 17:00 ?! Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Pá, 25. 11. 2011 13:24 Trvalý odkaz
.WebGPodal som protest, uvidíme čo s tým spraví admin. Takže skúsim udať ďalší termín, sobota 17:00 Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Pá, 25. 11. 2011 21:40 Trvalý odkaz
vOshČau sem v práci, můžeme to odehrát v 23:30 až přijedu? Jestli neodepíšeš dám si freewin. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte So, 26. 11. 2011 17:13 Trvalý odkaz
.WebGÁno, fakt nemám nič iné na práci ako o pol 12. v noci hrať WC3... takže dnes, posledný termín, 15:00 ?! Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 27. 11. 2011 12:41 Trvalý odkaz
vOshWebg nepřišel v čas co napsala. A to vyhrožoval že to je poslední termín. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 27. 11. 2011 18:35 Trvalý odkaz
čau, mohli by sme to odohrať skor?! tento týždeň?!
Ahoj, tak ak sa mi do zajtra neozveš a nedohodneme sa na termíne, dávam 1:0 keďže ani iné zápasy nemáš odohrané. Tak sa mi ozvi čím skor.
Jo odehrajem to dneska, jinak si dám win.
Dnes nemožem, takže piatok 17:00 right?!
Jo, kdybych nemohl tak ti to sem napíšu.
Takže platí dnes 17:00 ?!
Podal som protest, uvidíme čo s tým spraví admin. Takže skúsim udať ďalší termín, sobota 17:00
Čau sem v práci, můžeme to odehrát v 23:30 až přijedu? Jestli neodepíšeš dám si freewin.
Áno, fakt nemám nič iné na práci ako o pol 12. v noci hrať WC3... takže dnes, posledný termín, 15:00 ?!
Webg nepřišel v čas co napsala. A to vyhrožoval že to je poslední termín.
Pagination