Přejít k hlavnímu obsahu

Detail zápasu

Freewin pro vOsh

Keďže mám cez týždeň školu, tak 10:30 je nereálne. Možno tak 10. by to šlo o tej 17:00, takže predbežne ten čas.

Út, 6. 12. 2011 13:54 Trvalý odkaz

já mu tady 2x vypisoval jak mám směny a on si není schopný vybrat termín, tak já fakt nevím co pro to víc můžu udělat

Út, 13. 12. 2011 09:24 Trvalý odkaz