FilipusAhoj, mne odisiel pc nejak, ,tak to nemam moc ako odohrat. Bud to odlozime o nejaky tyzden alebo dva ak sa ti da. Ak nie, tak si daj freewin. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 21. 11. 2011 16:17 Trvalý odkaz
e1ftakový přístup se mi líbí, thx Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 21. 11. 2011 23:05 Trvalý odkaz
StevousPočkám na tebe, promin za tak spožděnou odpověď, byl jsem mimo.. Počkám, až budeš připraven zápas odehrát, tak dej jen vedet ;) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 28. 11. 2011 14:12 Trvalý odkaz
StevousNebavi me uz čekat, davam si Freewin. Sorry, uz me ten pristup nebavi Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 26. 12. 2011 19:16 Trvalý odkaz
Ahoj, mne odisiel pc nejak, ,tak to nemam moc ako odohrat. Bud to odlozime o nejaky tyzden alebo dva ak sa ti da. Ak nie, tak si daj freewin.
takový přístup se mi líbí, thx
Počkám na tebe, promin za tak spožděnou odpověď, byl jsem mimo.. Počkám, až budeš připraven zápas odehrát, tak dej jen vedet ;)
Nebavi me uz čekat, davam si Freewin. Sorry, uz me ten pristup nebavi