Přejít k hlavnímu obsahu

Detail zápasu

Freewin pro Filipus

Ahoj, mne odisiel pc nejak, ,tak to nemam moc ako odohrat. Bud to odlozime o nejaky tyzden alebo dva ak sa ti da. Ak nie, tak si daj freewin.

Po, 21. 11. 2011 16:17 Trvalý odkaz

Počkám na tebe, promin za tak spožděnou odpověď, byl jsem mimo.. Počkám, až budeš připraven zápas odehrát, tak dej jen vedet ;)

Po, 28. 11. 2011 14:12 Trvalý odkaz