vOshČau, sem v práci do 22:00 takže nejdřív bych mohl hrát tak v 23:00, volno mám ve čtvrtek tak by sme mohli hrát až 1.12. ok? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 28. 11. 2011 10:17 Trvalý odkaz
Katy.PerryČau, mně stejně přijde notebook z opravy až zítra/pozítří, takže ten čtvrtek je ideální a nejlépe někdy k večeru kolem 20:00-22:00, co ty na to? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 28. 11. 2011 14:14 Trvalý odkaz
vOshOk, kdybych zapomněl tak zkus napsat na icq nebo kdybych byl na b.netu na acc vosh.. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 28. 11. 2011 23:02 Trvalý odkaz
vOshHm měla by mi vlastně tenhle týden přijít kniha Game of Thrones takže možná budu trochu začtený :D Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 28. 11. 2011 23:03 Trvalý odkaz
Katy.PerryUmíš číst, jo? :-P Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 29. 11. 2011 14:32 Trvalý odkaz
vOshVíceméně se tím živím no :beer: Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 5. 12. 2011 21:07 Trvalý odkaz
vOshdneska a v pátek mám volno, tak kdyžtak icq a odehrajem to.. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 13. 12. 2011 09:26 Trvalý odkaz
Katy.PerryJá mám volno až o svátcích ;) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 13. 12. 2011 10:02 Trvalý odkaz
Čau, sem v práci do 22:00 takže nejdřív bych mohl hrát tak v 23:00, volno mám ve čtvrtek tak by sme mohli hrát až 1.12. ok?
Čau, mně stejně přijde notebook z opravy až zítra/pozítří, takže ten čtvrtek je ideální a nejlépe někdy k večeru kolem 20:00-22:00, co ty na to?
Ok, kdybych zapomněl tak zkus napsat na icq nebo kdybych byl na b.netu na acc vosh..
Hm měla by mi vlastně tenhle týden přijít kniha Game of Thrones takže možná budu trochu začtený :D
Umíš číst, jo? :-P
Víceméně se tím živím no :beer:
dneska a v pátek mám volno, tak kdyžtak icq a odehrajem to..
Já mám volno až o svátcích ;)