Přejít k hlavnímu obsahu

Detail zápasu

Freewin pro Stevous

Promin, asi si zapomnel, ale musim tedy jit :) zkousel jsem čekat, tak to přehodíme na sobotu? ve stejný čas? to už by si mohl dorazit? ... Opravdu se omlouvám, že nemužu čekat dele. tak v sobotu?

Čt, 1. 12. 2011 20:16 Trvalý odkaz

Jezis ja jsem trubka, omlouvam se zapomel jsem na tebe uplne ... az tu budes tak mi napis cas a ja si ho nekam napisu a odehrajeme to.. sorry

So, 3. 12. 2011 22:03 Trvalý odkaz

Promin nemel jsem počítač k dispozici, takže bych chtěl navrhnout, abychom zapas odehrali dnes s ostatníma. Pokud nejsi proti potvrď..

Po, 12. 12. 2011 19:49 Trvalý odkaz