e1ftak borci jak ste dohodnutí ? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 28. 11. 2011 23:12 Trvalý odkaz
RaillerWoWNapis si den :) je mi to nejspise jedno :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 29. 11. 2011 12:30 Trvalý odkaz
StevousOkey, tak nemáš nic proti čtvrtku od 20:00? :) promin, včera jsem opravdu nemel vubec čas :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 29. 11. 2011 15:55 Trvalý odkaz
RaillerWoWOk, tak ve čtvrtek ve 20:00 počítám s tím tak tady buď :p Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte St, 30. 11. 2011 20:06 Trvalý odkaz
StevousJsem zde ;) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Čt, 1. 12. 2011 19:55 Trvalý odkaz
StevousPromin, asi si zapomnel, ale musim tedy jit :) zkousel jsem čekat, tak to přehodíme na sobotu? ve stejný čas? to už by si mohl dorazit? ... Opravdu se omlouvám, že nemužu čekat dele. tak v sobotu? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Čt, 1. 12. 2011 20:16 Trvalý odkaz
RaillerWoWJezis ja jsem trubka, omlouvam se zapomel jsem na tebe uplne ... az tu budes tak mi napis cas a ja si ho nekam napisu a odehrajeme to.. sorry Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte So, 3. 12. 2011 22:03 Trvalý odkaz
RaillerWoWOk stanovuji novy termín na 9.12 v 20:00 Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Čt, 8. 12. 2011 11:40 Trvalý odkaz
StevousPromin nemel jsem počítač k dispozici, takže bych chtěl navrhnout, abychom zapas odehrali dnes s ostatníma. Pokud nejsi proti potvrď.. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 12. 12. 2011 19:49 Trvalý odkaz
StevousCo to dnes odehrat? :) maš čas dnes ve 20:00? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Čt, 15. 12. 2011 14:36 Trvalý odkaz
tak borci jak ste dohodnutí ?
Napis si den :) je mi to nejspise jedno :)
Okey, tak nemáš nic proti čtvrtku od 20:00? :) promin, včera jsem opravdu nemel vubec čas :)
Ok, tak ve čtvrtek ve 20:00 počítám s tím tak tady buď :p
Jsem zde ;)
Promin, asi si zapomnel, ale musim tedy jit :) zkousel jsem čekat, tak to přehodíme na sobotu? ve stejný čas? to už by si mohl dorazit? ... Opravdu se omlouvám, že nemužu čekat dele. tak v sobotu?
Jezis ja jsem trubka, omlouvam se zapomel jsem na tebe uplne ... az tu budes tak mi napis cas a ja si ho nekam napisu a odehrajeme to.. sorry
Ok stanovuji novy termín na 9.12 v 20:00
Promin nemel jsem počítač k dispozici, takže bych chtěl navrhnout, abychom zapas odehrali dnes s ostatníma. Pokud nejsi proti potvrď..
Co to dnes odehrat? :) maš čas dnes ve 20:00?