Katy.PerryZdar. Okolo osmé nejspíš nebudu při internetu, takže pokud by to šlo, tak třeba kolem deváté by bylo ideální, co ty na to? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte St, 30. 11. 2011 17:18 Trvalý odkaz
glassescus, no ja budu mit cas tak do 21:30 takze kolem 9 to moc idela neni.. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 4. 12. 2011 18:04 Trvalý odkaz
Katy.PerryOk, pokusím se přijít co nejdřív. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 4. 12. 2011 18:05 Trvalý odkaz
glassesnebo jestli mas cas dnes? byl by to ideal...kolem 20:30? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 4. 12. 2011 18:45 Trvalý odkaz
glassesomlouvam se ale nemuzu tenhle match odehrat s jistych duvodu. navrhni dalsi termin klidne zitra o stejnem case..omlouvam se Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 5. 12. 2011 20:00 Trvalý odkaz
Katy.PerryOk, pro mě by byl ideální víkend kdykoliv, ale pokud nemůžeš, tak bych snad měl být zítra schopen přijít. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 5. 12. 2011 20:04 Trvalý odkaz
glassescaw nechces to odehrat ted?:D nebo navrhni nejaky termin Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 11. 12. 2011 17:55 Trvalý odkaz
Katy.PerryZítra 20:00? :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Ne, 11. 12. 2011 19:42 Trvalý odkaz
glassesj klidne ale nevim kolik her stuhnem:D mam nocni a v 21 odchazim, nechches prijit na 19? Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 12. 12. 2011 16:26 Trvalý odkaz
Katy.PerryKlidně. Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 12. 12. 2011 17:44 Trvalý odkaz
Zdar. Okolo osmé nejspíš nebudu při internetu, takže pokud by to šlo, tak třeba kolem deváté by bylo ideální, co ty na to?
cus, no ja budu mit cas tak do 21:30 takze kolem 9 to moc idela neni..
Ok, pokusím se přijít co nejdřív.
nebo jestli mas cas dnes? byl by to ideal...kolem 20:30?
omlouvam se ale nemuzu tenhle match odehrat s jistych duvodu. navrhni dalsi termin klidne zitra o stejnem case..omlouvam se
Ok, pro mě by byl ideální víkend kdykoliv, ale pokud nemůžeš, tak bych snad měl být zítra schopen přijít.
caw nechces to odehrat ted?:D nebo navrhni nejaky termin
Zítra 20:00? :)
j klidne ale nevim kolik her stuhnem:D mam nocni a v 21 odchazim, nechches prijit na 19?
Klidně.
Pagination