Pumk4Zdar, celý týden mám noční, takže můžu od neděle 17:00-20:00, dřív ani později to nejde :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Pá, 2. 12. 2011 15:53 Trvalý odkaz
.WebGNazdar, tak čo, ako to odohráme, kedy budeš mať čas?! Napíš nejaký termín a dám vedieť, či možem. :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 5. 12. 2011 17:11 Trvalý odkaz
Pumk4Zítra v 18:00 na gareně ?? :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 5. 12. 2011 17:18 Trvalý odkaz
.WebGPresne na 18:00 mám už jeden zápas dohodnutý, takže by som to dohodol na 18:30 +/- dohrám s ním a hneď sa pustím do zápasu s tebou ok?! :-) Buď tam, Garena TFT tournament room 3! ;) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 6. 12. 2011 13:57 Trvalý odkaz
Pumk4ok :)) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 6. 12. 2011 16:21 Trvalý odkaz
Pumk4Sry, ale nestíhám ... Zítra v 6, a snaž se dojít přesně :)) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 6. 12. 2011 18:45 Trvalý odkaz
.WebGČakám... Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte St, 7. 12. 2011 18:01 Trvalý odkaz
.WebGTak to si robíš srandu nie?! ... zas tu nie si... ! Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte St, 7. 12. 2011 18:43 Trvalý odkaz
.WebGTakže čo, ignor?! Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Út, 13. 12. 2011 00:26 Trvalý odkaz
Zdar, celý týden mám noční, takže můžu od neděle 17:00-20:00, dřív ani později to nejde :)
Nazdar, tak čo, ako to odohráme, kedy budeš mať čas?! Napíš nejaký termín a dám vedieť, či možem. :)
Zítra v 18:00 na gareně ?? :)
Presne na 18:00 mám už jeden zápas dohodnutý, takže by som to dohodol na 18:30 +/- dohrám s ním a hneď sa pustím do zápasu s tebou ok?! :-) Buď tam, Garena TFT tournament room 3! ;)
ok :))
Sry, ale nestíhám ... Zítra v 6, a snaž se dojít přesně :))
Čakám...
Tak to si robíš srandu nie?! ... zas tu nie si... !
Takže čo, ignor?!