Mambo zapomněl jsem na to a na ts3 nemůžu... jsem bez D disku kde mám všechno a nwm kdy to bude spravené.... tak to odehrajem tento týden někdy.... Ale asi to budu potřebovat odložit až na další týden protože mi na myšce vynecháva teď rightclick... Říkám až budu mít Déčko a pojede mi aspoň wc3 atd tak bych zkusil druhou myšku ale nerad na ní hraju ale tu ligu bych na ní mohl zkusit odehrát.... Uplně jsem zapomněl že bych měl napsat že to potřebuju odložit sry ^^
Mambo zapomněl jsem na to a na ts3 nemůžu... jsem bez D disku kde mám všechno a nwm kdy to bude spravené.... tak to odehrajem tento týden někdy.... Ale asi to budu potřebovat odložit až na další týden protože mi na myšce vynecháva teď rightclick...
Říkám až budu mít Déčko a pojede mi aspoň wc3 atd tak bych zkusil druhou myšku ale nerad na ní hraju ale tu ligu bych na ní mohl zkusit odehrát.... Uplně jsem zapomněl že bych měl napsat že to potřebuju odložit sry ^^
Omluva se příjímá:-) V pohodě já taky řeším pc. Takže až budeš moct dej vědět a domluvíme se.
Asi to budu potřebovat přeložit až na novej rok nebo někdy tak... mám teď až moc velké problémy s pc...
Tak já mám zase pc už zcela zdravý heč:-) Dej tedy vědět až budeš mít dost našetřeno a pořídíš nový pc:-)
spíš kdy už dorazí :D