Přejít k hlavnímu obsahu

Detail zápasu

Cechi_ vs M4mb0
Datum:
05.12.2011 20:00:00
Cechi_ Cechi_ 2 : 0 M4mb0 M4mb0

Mambo zapomněl jsem na to a na ts3 nemůžu... jsem bez D disku kde mám všechno a nwm kdy to bude spravené.... tak to odehrajem tento týden někdy.... Ale asi to budu potřebovat odložit až na další týden protože mi na myšce vynecháva teď rightclick...
Říkám až budu mít Déčko a pojede mi aspoň wc3 atd tak bych zkusil druhou myšku ale nerad na ní hraju ale tu ligu bych na ní mohl zkusit odehrát.... Uplně jsem zapomněl že bych měl napsat že to potřebuju odložit sry ^^

Po, 5. 12. 2011 21:07 Trvalý odkaz

Tak já mám zase pc už zcela zdravý heč:-) Dej tedy vědět až budeš mít dost našetřeno a pořídíš nový pc:-)

Čt, 15. 12. 2011 20:58 Trvalý odkaz