Lucky25ca0ca0, mohli by sme odohrat skor? mam cas od stredy rano do nedele vecer, tak si povec termin, videl som ze si teraz 2 kola nehral, uz ti to urcite chyba :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte Po, 5. 12. 2011 17:47 Trvalý odkaz
Lucky25a uplne najlepsie by to bolo v piatok ak by si mal cas, kedykolvek mimo 9:30, to uz hram iny zapas :) Pro přidávání komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte St, 7. 12. 2011 09:35 Trvalý odkaz
ca0ca0, mohli by sme odohrat skor? mam cas od stredy rano do nedele vecer, tak si povec termin, videl som ze si teraz 2 kola nehral, uz ti to urcite chyba :)
a uplne najlepsie by to bolo v piatok ak by si mal cas, kedykolvek mimo 9:30, to uz hram iny zapas :)